Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
13
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Pańs(...)
82
W niedzielne popołudnie w ramach 10 kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno. Poznaliśmy awizowane składy na niedzieln(...)
32
Prezentujemy wypowiedzi Stanisław Chomskiego, Bartosza Zmarzlika, Michała Finfy i Leona Madsena z konferencji prasowej po meczu forBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorz(...)
119
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujem(...)
0
Już dziś o godzinie 19:00 pod Jasną Górą zmierzą się ekipy rywalizujące o trzecią pozycję w tabeli. Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się wynikiem 53:37 dla Stali Gor(...)
346
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa w ramach 8. kolejki PGE Ekstraligi uda się w niedzielę, 10 czerwca, do Torunia, aby na MotoArenie zmierzyć się z drużyną Get Well Toruń. Dla obu zespoł(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu(...)
62
Wczoraj w mieście nad Wartą odbył się mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi, w którym to gospodarze wysoko wygrali z częstochowskimi Lwami 53:37. Na pomeczowej konferencji prasowej spotka(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujem(...)
0
Już dziś na gorzowskim Stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się jeden z ciekawszych meczów 6 kolejki PGE Ekstraligi,w której to żółto-niebiescy podejmą jedną z najsilniejszych a(...)
113
W rozegranym dzisiaj towarzyskim spotkaniu pomiędzy Reprezentacją Polski a Reprezentacją Danii na częstochowskiej SGP Arena lepszą okazała się ekipa gospodarzy. Polacy zdeklasowali(...)
0
Fogo Unia Leszno pewnie zwyciężyła przed własną publicznością w pojedynku z forBET Włókniarzen Częstochowa, zawody zakończyły się rezultatem 53:37. Najlepiej punktującym zawodnikie(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 5 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państ(...)
125
W niedzielę, 6 maja, w Lesznie w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno podejmować będzie forBET Włókniarz Częstochowa. Obydwie drużyny po czterech rundach są jedynymi n(...)
0
Już w niedzielę 13 maja o godz. 15:00, na SGP Arena w Częstochowie dojdzie do żużlowego pojedynku reprezentacji Polski oraz Danii. Trenerzy obu drużyn – Marek Cieślak i Hans Nielse(...)
207
Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w Mistrzostwach Polski Par Klubowych, które odbyły się na torze w Ostrowie. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyli zawodnicy z Zielonej Góry. Na(...)
46
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał w niedzielę na własnym torze Betard Spartę Wrocław 49:41. Po meczu zadowolony z dyspozycji swoich zawodników był Marek Cieślak.(...)
0
Wrocławianie ulegli w niedzielę w Częstochowie miejscowemu forBET Włókniarzowi 49:41. Jak to spotkanie ocenia trener wrocławian, Rafał Dobrucki?(...)
0
"Fredka" po raz kolejny w tym sezonie potwierdził swoją kosmiczną formę. W niedzielnym pojedynku "Lwów" ze "Spartanami" wywalczył on komplet 15 punktów. Oto co Szwed miał do powied(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com