Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
0
Minimalne zwycięstwo w ostatnim wczorajszym meczu Elitserien zanotowała drużyna Valsarny, pokonując na swoim torze Elit Vetlandę 46:43. Gospodarzy do triumfu poprowadzili bracia La(...)
0
Niedzielny mecz w Częstochowie pomiędzy miejscowym Włókniarzem a Startem Gniezno za nami a emocje z nim związane jeszcze na dobre nie opadły.Spotkanie to było ostatnim w tym roku. (...)
0
Jak już podaliśmy Grigorij Laguta uzgodnił wstępnie warunki na występy w przyszłym sezonie w barwach Włókniarza Częstochowa. (...)
0
Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" Grigorij Łaguta ustalił już wszystkie szczegóły kontraktu z drużyną mistrzów Polski - Falubazu Zielona Góra. Jeśli dojdzie do tego transferu,(...)
0
Dzisiaj na torze w Równem odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy. Najlepszym zawodnikiem okazał się po biegu dodatkowym Rosjanin Grigorij Laguta, który pokonał Tomasza Ga(...)
0
Pomimo widocznej ogromnej woli walki, częstochowski Włókniarz nadal okupuje dół ligowej tabeli. W niedzielę na własnym torze podejmie wicemistrzów naszego kraju - Stelmet Falubaz Z(...)
0
Jedna z rywalizujących drużyn będzie mogła zacząć już spokojne przygotowania do przyszłosezonowej ekstraligi, za to drugą czeka jeszcze mecz barażowy z trzecią ekipą pierwszej ligi(...)
0
W ostatnim wtorkowym pojedynku szwedzkiej Elitserien, drużyna Valsarny Hagfors przegrała u siebie z Indianerną Kumla 34:56. Gości do wygranej poprowadził Szwed Antonio Lindbaeck, k(...)
0
Z bardzo dobrej strony pokazał się w niedzielnym pojedynku z Unią Leszno, zawodnik Włókniarza Częstochowa - Grigorij Laguta. Rosjanin, dla którego był to debiut w polskiej Speedway(...)
0
Czterech Polaków wzięło udział w treningu punktowanym, rozegranym na torze w chorwackim Gorican. W niedzielnym sparingu brylowali Rosjanie, a w szczególności Grigorij Łaguta oraz A(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com