Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Dackarna Malilla
vs
Lejonen Gislaved
Dzisiaj o 19:00
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
306
Jak poinformował na profilu facebookowym Speed Car Motor Lublin barwy klubu w sezonie 2019 będzie reprezentował Grigorij Łaguta. Oficjalnie Rosjanin dołączy do zespołu w dniu otwar(...)
3
Medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy 2013, Grigorij Łaguta wystartuje w eliminacjach do Speedway Euro Championship 2019. Rundy kwalifikacyjne odbędą się 27 kwietnia i 1 maja.(...)
2
Chyba każdy spotkał się z powiedzeniem „ tylko krowa nie zmienia swoich poglądów”. (...)
106
W czwartek doszło do spotkania zarządu ROW-u Rybnik z kibicami "Zielono-Czarnych". Gościem specjalnym był Grigorij Łaguta, któremu na spotkaniu towarzyszył mecenas Łukasz Klimczyk.(...)
385
Zarząd rybnickiego klubu zaprasza kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek (14 grudnia). Gościem specjalnym będzie Grigorij Łaguta. Początek spotkania o godzi(...)
101
Trybunał Polskiego Związku Motorowego na dzisiejszym posiedzeniu w Warszawie, nie podjął żadnej decyzji w sprawie odwołania ROW-u Rybnik. Rybnicki klub odwołał się od decyzji Ekstr(...)
126
Zapadła decyzja Ekstraligi Żużlowej w sprawie Grigorija Łaguty. Na jej mocy wyniki indywidualne Grigorija Łaguty w meczu ROW-u Rybnik z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa (...)
107
W końcu, po ponad blisko dwóch miesiącach udało się wydać wyrok w sprawie Grigorija Laguty. Rosjanin został przyłapany podczas kontroli na dopingu. Następnie próbka A i B potwierdz(...)
8
Nadal nie ma rozstrzygnięcia sprawy Grigorija Laguty. Rosjanin został przyłapany na dopingu i zostało to potwierdzone przed próbkę A i B. Zawodnik ROW-u Rybnik broni się, że podoba(...)
105
Wczoraj odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez ROW Rybnik. Na pytania dziennikarzy odpowiadał prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek. Głównym tematem była oczywiście(...)
104
Doping w każdej dyscyplinie sportu jest niezwykle ważny. Pod warunkiem, że pochodzi on z trybun. (...)
79
Rosjanin, Grigorij Laguta w dniu dzisiejszym został zawieszony po tym jak Polska Agencja Antydopingowa w wysłanych wynikach do GKSŻ stwierdza o wykryciu w próbce A substancji zabro(...)
104
W piątek 7 lipca poznamy czwarty zespół, który pojedzie w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany turniej barażowy gdzie poj(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
49
W niedzielę zostały rozegrane spotkania X kolejki PGE Ekstraligi. Do bardzo ciekawego spotkania doszło w Rybniku, gdzie miejscowy ROW pokonał Cash Broker Stali Gorzów 50:40. Dla go(...)
103
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu VII rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 44:46. Liderem drużyny pr(...)
0
Artem i Grigorij Łagutowie to pierwszy i jedyny jak dotąd braterski duet w historii cyklu Speedway Euro Championship. Rosjanie mają już za sobą starcia podczas edycji w sezonach 20(...)
82
Już 14 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim dojdzie do ostatniego, przed finałem Drużynowego Pucharu Świata meczu Żużlowej Reprezentacji Polski. Jednym z zawodników, którzy wystartują (...)
8
Get Well Toruń wygrał na Motoarenie z ROW-em Rybnik 53:37 co daje realną szansę na punktu bonusowy w dwumeczu. Dla gości najlepiej punktował Grigorij Laguta ? 13 punktów w sześciu (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com