Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Dackarna Malilla
vs
Lejonen Gislaved
Dzisiaj o 19:00
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
155
Grigorij Laguta wygrał drugi akt walki o tytuł mistrza Starego Kontynentu w łotewskim Dyneburgu. Na torze, na którym ścigania było co niemiara pozostałe miejsca na podium należały (...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
75
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Żużlowy mundial tradycyjnie rozgrywany jest latem i rozpala kibicó(...)
1
Grigorij Laguta nie ma żadnych złamań i przerwa, jakiej potrzebuje, aby dojść do pewnej sprawności nie będzie zbyt długa. Żużlowiec ze Sbonej przez uraz musiał opuścić kilka zawodó(...)
11
Grigorij Laguta nabawił się kontuzji ręki w ostatnim meczu ligi rosyjskiej. Zawodnik z powodu kontuzji nie wystąpi dzisiaj w pierwszej rundzie Speedway European Chapionships w Gust(...)
0
W sobotę 16 lipca na torze w niemieckim Gustrow o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. Zawody europejskiego czempionatu nie po raz pierwszy (...)
7
Grigorij Laguta poinformował, że z powodu urazu nadgarstka, którego nabawił się w lidze rosyjskiej będzie musiał opuścić najbliższe zawody. (...)
0
W niedzielnym spotkanie 7 rundy PGE Ekstraligi między Stalą Gorzów a ROW Rybnik jednym z liderów gości był Grigorij Laguta, który zdobył 6 punktów i dwa bonusy (1,d,1*,2*,2) . ROW (...)
1
W rozegranym w niedzielę spotkaniu Betard Sparty Wrocław z ROW-em Rybnik, Grigorij Laguta pokazał się z bardzo dobrej strony. Rosjanin w swoich sześciu startach zainkasował 12 punk(...)
1
Betard Sparta Wrocław w niedzielnym zaległym spotkaniu II kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie ROW Rybnik 51:39. Gospodarzy do pierwszego zwycięstwa na Golęcinie popr(...)
40
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
4
Grigorij Łaguta w ubiegłym sezonie bronił barw zespołu KS Toruń a ostatnio miał okazję wystąpić przeciwko byłemu klubowi już w barwach ROW-u Rybnik. Rosjanin był liderem zespołu ze(...)
0
Get Well Toruń po raz kolejny rozgromił na torze swojego rywala. Tym razem boleśnie przekonała się o tym ekipa ROW Rybnik, która przegrała na Motoarenie 56:34. Rybniczanie do tej p(...)
11
Dziś na toruńskiej Motoarenie w ramach 8. kolejki Ekstraligi z KS Get Well Toruń zmierzył się ROW Rybnik. Anioły kolejny raz pokazały, że są nie do pokonania na własnym torze i wy(...)
27
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie to pierwszy pojedynek tych ekip (...)
4
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach V kolejki PGE Ekstraligi doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i ROWem Rybnik. Na torze przy Strzeleckiej(...)
4
Inaugurację sezonu 2016 na swoim torze Rekiny można zaliczyć do udanych. Zadowolenia z wyniku nie kryli rybniccy żużlowcy świętując razem z kibicami dzisiejszy dzień. Z kolei gości(...)
2
Na ul. Gliwicką 72 wróciło wielkie żużlowe ściganie! Wszyscy w Rybniku marzyli o takim ropoczęciu sezonu na własnym obiekcie. Zawodnicy ROW-u nie zawiedli i bardzo pewnie rozprawil(...)
4
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
39
Podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs, bajki dzieciom na MotoArenie czytać będzie jeden z uczestników sobotnich zawodów - Grigorij Łaguta. Rosjanin zdradza także swoje(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com