GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik(...)
50
Już w czwartek zostanie rozegrana druga runda Speedway Best Pairs w pierwszej stolicy Polski. Na gnieźnieńskim owalu spotka się dziewięciu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie (...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
5
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzó(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
107
Dziś rozpoczął się kolejny żużlowy sezon w Toruniu. Po pierwszej rundzie Speedway Best Pairs na pierwszej lokacje par sponsorskich uplasował się FOGO Power. Rok temu Motoarenę podb(...)
2
W sobotę, 25 marca sezon żużlowy będzie można uznać za otwarty. Na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. Formuła, tak samo jak w roku ubiegły(...)
1
Wczoraj na rybnickim stadionie odbył się pierwszy tegoroczny trening na torze. Dla licznie zgromadzonych kibiców była to długo wyczekiwana chwila.(...)
105
ROW Rybnik zaprezentował swoją kadrę na sezon 2017. Z czystym sumieniem będzie go teraz można nazywać "małym Lesznem"...(...)
270
W tym roku Indywidualnym Mistrzem Świata został po raz czwarty Greg Hancock. Srebrny medal do swojej kolekcji dorzucił Tai Woffinden. Brązowy krążek w swoim debiucie w Speedway Gra(...)
0
Podczas niedzielnego meczu charytatywnego kontrakty z rybnickim klubem podpisała trójka zawodników, którzy w tym sezonie reprezentowali rybnicką drużynę. Nowe umowy na przyszły sez(...)
106
Opuścił jedną z trzech rozegranych dotąd rund Speedway Euro Championship, co mogło przekreślić jego nadzieje na zdobycie medalu mistrzostw Europy. Miał jednak sporo szczęścia, a pr(...)
4
W sobotę 17 września odbędzie się finałowy turniej Speedway Euro Championship w Rybniku. Będą to ostatnie zawody cyklu i na Górnym Śląsku poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Zaw(...)
0
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców, którzy nie posiadają jeszcze biletu na Wielki Finał SEC 2016. Grigorij Laguta od godziny 18:00 w punkcie Halo! Rybnik będzie osob(...)
0
We wtorek w zaległym meczu ligi rosyjskiej Mega-Lada Togliatti przegrała przed własną publicznością z Wostokowem Władywostok 42:48. W drużynie zwycięskiej niepokonany był Grigorij (...)
110
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się niedzielne Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Na gdańskim torze drugie miejsce zajął Grigorij Laguta, trzeci był Pio(...)
513
Zwycięstwem Grigorija Laguty zakończyła się dzisiejsza trzeci runda Speedway European Championships w Togliatti. Na drugim miejscu podium stanął Antonio Lindbaeck, natomiast trzeci(...)
113
W najbliższą sobotę w rosyjskim Togliatti zostanie rozegrana trzecia runda Speedway Euro Championship. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00 czasu polskiego. Ostatnią rundę w Dauga(...)
1
Zwycięzca zawodów w Daugavpils, Grigorij Laguta wylosował pierwszy numer startowy na trzecią rundę finałową Speedway Euro Championship w Togliatti. W pierwszym biegu jego rywalami (...)
6
Mecz pomiędzy Unią Tarnów z ROW Rybnik zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 50:40. Najlepszy wśród Unii Tarnów był Leon Madsen, który wywalczył 12+1 oczek. W ekipie przy(...)