Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
0
W najbliższy piątek 17 maja na torze Lokomotive zostanie rozegrany memoriał upamiętniający twórcę sportu żużlowego w Daugavpils Dmitrija Dribintseva.(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu pokonał na własnym torze 50:40 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. Było to piąte zwycięstwo w piątym ligowym meczu "Aniołów". Zadowolenia nie uk(...)
0
Już jutro 1 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy reprezentacja Polski i Rosji. Prezentujemy państwu zapowiedź tego arcyciek(...)
0
1 maja na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanż meczu Polska ? Rosja. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 45:45. Przedstawiamy państwu pe(...)
0
Włókniarz Częstochowa w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie pokaże się na torze z mocnym składem, który kompletowany był przez całą zimę. Jednym z zawodników, który przedłużył(...)
0
Na dwa lata, taki kontrakt zdecydował się podpisać w poniedziałek lider częstochowskich lwów, Rosjanin Grigorij Łaguta. Popularny Grisza uważa, że jeśli mu coś pasuje to nie warto (...)
0
Kibice z Częstochowy mają powody do radości. We Włókniarzu - i to przez dwa najbliższe sezony startować - będzie lider - Grigorij Łaguta. Klub chce zbudować perspektywiczną drużynę(...)
0
Dzisiaj w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa, na której doszło do podpisania listów intencyjnych w sprawie startów we Włókniarzu w sezonie 2013 Grigorija Łaguty oraz Rafał(...)
0
Grigorij Laguta, który w chwili obecnej leczy kontuzjowany obojczyk najprawdopodobniej wystartuje w meczu przeciwko Betard Sparcie Wrocław 3 czerwca.(...)
0
Rosjanin Grigorij Laguta przeszedł w Rydze operacje złamanego obojczyka. Jak informują lekarze, popularny Grisza będzie przebywał w szpitalu aż do wtorku.(...)
0
Złe wieści dla częstochowskich kibiców napływają ze Szwecji. Otóż w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy drużynami Valsarny Hagfors a Elit Vetlandą, już w pierwszym biegu doszło do upadk(...)
0
Wczoraj na torze we Władywostoku rozegrano ostatnią już rundę Indywidualnych Mistrzostw Rosji. W turnieju triumfował Grigorij Łaguta (14 pkt), lecz mistrzem został jego młodszy bra(...)
0
Mecz ostatniej szansy dla jeźdźców z pod Jasnej Góry. Nadzieje umiera ostatnia, ale chyba nawet w Częstochowie nie wierzą, że może to się udać. Trzeba jednak pamiętać, że w sporcie(...)
0
Mający olbrzymie problemy Włókniarz Częstochowa spłacił zaległości i zabrał się za budowanie składu. W ostatnich dniach kontrakty podpisali Daniel Nermark, Peter Karlsson, Rafał Sz(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że reprezentacja Rosji wystąpi w możliwie najsilniejszym składzie podczas jutrzejszego barażu Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie. W składzie znaleźli si(...)
0
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Elitserien, drużyna Lejonen Gislaved wysoko przegrała na swoim torze z Valsarną Hagfors - 35:55. Dla gospodarzy tylko Darcy Ward zdobył dwucyfrową (...)
0
Osamotniony Grigorij Łaguta we wczorajszym meczu Włókniarza z Caelum Stalą Gorzów, stanął na wysokości zadania i pokonał w ostatnim wyścigu samego Tomasza Golloba i Nicki Pedersena(...)
0
Po wielu tygodniowych spekulacjach gdzie w przyszłym sezonie będzie startował Grigorij Laguta - stało się jasne. W 2012 roku popularny Grisza nadal będzie bronił barw Lwów z Częst(...)
0
Wostok Władywostok został Drużynowym Mistrzem Rosji. Po finale indywidualnego czempionatu, przyszedł czas na rozstrzygnięcia w kategorii drużynowej. Ekipa Wostoku pokonała w finało(...)
0
Żużlowa Speedway Ekstraliga zainicjuje swoje spotkania już w najbliższą niedzielę. Na ten moment kibice speedway'a w całej Polsce czekali w niecierpliwości długie miesiące. Na przy(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com