GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
0
W niedzielę na torze w Krośnie zainaugurowano cykl Polish Speedway Battle, w którym Polacy zwyciężyli z Teamem Słowiańskim. Po zawodach odbyła się konferencja na której obecni byli(...)
0
W najbliższą niedzielę 19 kwietnia w Krośnie odbędzie się pojedynek Reprezentacja Polski - Team Słowiański. Zawody na krośnieńskim torze otworzą cykl meczów w ramach Polish Speedwa(...)
0
Za nami druga runda Speedway Best Pairs Cup. W zeszłą sobotę na stadionie w niemieckim Gustrow tryumfowali Rosjanie w składzie braci Łaguta. Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trze(...)
0
Krzysztof Buczkowski wygrał jubileusz na 15-lecie startów na żużlu Adriana Miedzińskiego. Zawodnik GKM-u Grudziądz zdobył 11 "oczek" i trzy bonusy. Na "pudle" oprócz popularnego "B(...)
0
21 marca w Toruniu odbędzie się turniej z okazji 15 lecia startów Adriana Miedzińskiego. Dziś poznaliśmy listę startową tych zawodów.(...)
0
Stowarzyszenia z Częstochowy i Gdańska w piątek zostały pozbawione licencji warunkowej na starty w sezonie 2015 w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Tym samym w mojej opinii jesteśmy świa(...)
0
Kolejna reprezentacja odkryła karty na pierwszy turniej z cyklu Speedway Best Pairs Cup. 28 marca w Toruniu, Rosjanie wystartują w nieco innym składzie, niż przed rokiem. Aleksandr(...)
0
W konferencji, dotyczącej organizacji turnieju Speedway Best Pairs, która odbyła się wczoraj w Toruniu, brał udział nowy członek toruńskiego klubu- Grigorij Łaguta. (...)
0
W piątek w Toruniu odbyła się konferencja na której przedstawieni zostali nowi zawodnicy KS Toruń. W sezonie 2015 w Toruniu startować będą Grigorij Łaguta, Kacper Gomólski i Jason (...)
0
Grigorij Łaguta triumfował dzisiaj w 62 turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Rosjanin wyprzedził Nicklasa Porsinga, który drugie miejsce zajął dzięki wygranej(...)
0
Grigorij Łaguta w tym sezonie reprezentuje barwy częstochowskiego klubu. Jednak ze względu na kontuzje oraz finansową sytuację Włókniarza Rosjanin wystartował w sezonie 2014 w zale(...)
0
W piątek w Rzeszowie rozegrano XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Grigorija Łaguty. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a trzecie przypadło dla A(...)
0
W piątek, 19 września, w Częstochowie odbędzie się IV runda Speedway European Championships, która wyłoni najlepszego zawodnika Europy.(...)
0
Grigorij Łaguta z kompletem punktów zdobył dzisiaj w Saławacie tytuł Indywidualnego Mistrza Rosji. Drugie miejsce zajął Renat Gafurow, a trzecie Witalij Biełousow. (...)
0
Grigorijowi Łagucie podczas piątkowego meczu ligi rosyjskiej SK Saławat - Wostok Władywostok odnowiła się kontuzja prawej nogi.(...)
0
Cała żużlowa Częstochowa czeka na rozwiązanie sporu pomiędzy klubem a Grigorijem Łagutą przez który zawodnik opuścił ostatnią kolejkę ligową. Jak przyznaje pełniący obowiązki preze(...)
0
11 lat temu
Kolejny z zawodników przyszłorocznego cyklu Mistrzostw Europy wybrał swój numer. Tym razem jest to Grigorij Łaguta, którego wybór padł na 111.(...)
0
Andreas Jonsson, Chris Holder i Tomasz Gollob to pewniacy do otrzymania dzikiej karty od władz cyklu Speedway Grand Prix na rok 2014. Kibiców nurtuje pytanie do kogo trafi czwarta(...)
0
Pod nieobecność Emila Sajfutdinowa i Artioma Łaguty złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Rosji wywalczył Girgorij Łaguta. Finałowe zawody rozegrano w Bałakowie. Srebro dla Andriej(...)
0
Drużynowy Puchar Świata zbliża się wielkimi krokami. Już za nieco ponad tydzień na torze w Częstochowie cztery reprezentacje (Łotwy, Rosji, Australii i Polski) stoczą bój o awans d(...)