Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
GRIGORIJ LAGUTA - Wiadomości
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
101
Oskar Bober w krótkim materiale wideo na oficjalnym profilu Speed Car Motoru Lublin poinformował, że Grigorij Łaguta oraz Wiktor Lampart zdecydowali się podpisać z klubem dwuletnie(...)
734
Od 6. kolejki PGE Ekstraligi mogliśmy ponownie oglądać na polskich torach Grigorija Łagutę. Wówczas, 26 maja 2019, w meczu Speed Car Motoru Lublin przeciwko GetWell Toruń (48:42) z(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
122
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4. Finałowego turnieju Tauron SEC w Chorzowie. Zwycięzcą turnieju został Mikkel MIchelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Paweł (...)
0
Speed Car Motor Lublin w piątkowe popołudnie udał się na wyjazdowe spotkanie do Leszna. Beniaminek PGE Ekstraligi uległ Drużynowemu Mistrzowi Polski w stosunku 51:39, jednak do poł(...)
83
Grigorij Łaguta wygrał pierwszą rundę tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rosjanin zdobył w Güstrow 15 punktów i jest liderem klasyfikacji przejściowej cyklu.(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
26
Rosjanin, Grigorij Łaguta triumfował w I rundzie cyklu Speedway European Championship rozrywanej w niemieckim Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, zaś trzecie co jest olbrzym(...)
1
W środowym spotkaniu ligi rosyjskiej Mega Łada Togliatti pokonała na własnym torze Wostok Władywostok 46:44. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Adrian Gała, który zdobył 12 punk(...)
286
Grigorij Łaguta wygrywa z kompletem punktów SEC Challenge w Nagyhalasz. Drugie miejsce zajął David Bellego, a podium uzupełnił Vaclav Milik. Awans do cyklu SEC uzyskali również Mic(...)
2
Rosjanin, Grigorij Łaguta z kompletem sześciu zwycięstw wygrał rundę kwalifikacyjną do Speedway European Championship, które rozegrane zostały w słoweńskim Krsko. Drugie miejsce za(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)