Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
0
Kacper Woryna zajął czwarte miejsce w tegorocznym cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship. Polak, podczas finałowej rundy w Pardubicach, zajął drugie miejsce, a dzięki wy(...)
108
Maksym Drabik wygrał 3 Finał IMŚJ rozgrywany dzisiaj wieczorem w czeskich Pardubicach i tym samym sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Na drugim miejscu pardubi(...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
0
Kacper Woryna potwierdza świetną formę przed zbliżającą się drugą rundą cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która odbędzie się w Güstrow. Polak ma sporą stratę punk(...)
177
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów rozgrywanych dzisiaj na torze stadionu w Rybniku. Srebro przypadło juniorom z Australii, za(...)
110
Kacper Woryna wygrał dzisiejszy turniej "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę" rozgrywany na torze Stadionu im. Mariana Spychały w Opolu. Rybnicki junior pok(...)
489
Kacper Woryna jest objawieniem tego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin notuje świetne wyniki w tym sezonie. Dobra dyspozycja poskutkowała znalezieniem klubu w lidze angielski(...)
76
Leon Madsen wygrał w rozegranych dzisiaj na torze w Gdańsku Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzotwach Ekstraligi. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, natomiast trzecie Bartosz Z(...)
49
Już jutro o godzinie 16:30 zostanie rozegrany najważniejszy mecz sezonu dla rybnickiego ROW-u i dla Get Well Toruń. Dla obu tych ekip jest to mecz o być albo nie być w PGE Ekstrali(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
105
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się najważniejszy mecz sezonu pod kątem utrzymania w PGE Ekstralidze. Get Well Toruń zmierzy się na wyjeździe z ROW-em Rybnik. Jeśli "Anioły" ch(...)
24
Maksym Drabik, Dominik Kubera, Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna walczyć będą o medale w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pierwsza runda zmagań najl(...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
101
W niedzielę rozegrano spotkania ósmej kolejki PGE Ekstraligi. Do bardzo emocjonującego spotkania doszło w Rybniku, gdzie miejscowy ROW pokonał Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstoc(...)
122
ROW Rybnik w niedzielę zmierzył się z Get Well Toruń na Motoarnie. ?Rekiny? wystąpiły tego dnia bez Fredrika Lindgrena, który przez kontuzję nie mógł pomóc swojej drużynie. Trener (...)
0
W niedzielę odbędzie się VI kolejka PGE Ekstraligi. Do bardzo ciekawego starcia dojdzie w Toruniu, gdzie miejscowy Get Well podejmie KS ROW Rybnik. Zapraszamy do lektury zapowiedzi(...)
5
W piątek na Golęcinie odbędzie się jeden z ćwierćfinałów Indywidualnym Mistrzostw Polski. Niewielkim korektom uległa jutrzejsza lista startowa. (...)
108
Dziś na torze we włoskim Terenzano rozegrano przełożoną z dnia wczorajszego rundę kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Kolejność na podium rozstrzygnął bieg(...)
4
Kacper Woryna we wtorkowym meczu z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Co do powiedzenia miał bohater ROW-u Rybnik po meczu?(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com