Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
224
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 43:47. W drużynie Fogo Unii najlepiej spisał się Brady Kurtz, zdobywca 14 punktów.(...)
320
Główna Komisja Sportu Żużlowego nominowała zawodników do udziału w półfinałach eliminacji do Speedway Euro Championship 2018. O awans do turnieju, w którym główną nagrodą jest tytu(...)
342
Kacper Woryna był objawieniem poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin był liderem ROW-u, a rozgrywki ligowe zakończył z imponującą średnią - 1,987. Pozwoliło mu to za(...)
914
Młody kapitan żużlowego ROW-u, dwudziestojednoletni żużlowiec, który w swojej karierze żużlowej zdobył już parę ważniejszych tytułów na swoim koncie - zajął m.in. II miejsce w Indy(...)
1514
Kacper Woryna mierzy w rolę prowadzącego parę w składzie drużyny Poole Pirates, w której zadebiutuje w nadchodzącym sezonie.(...)
301
Promotor Poole, Matt Ford, wierzy, iż dwaj Polacy: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak, pozyskani do klubu na przyszły sezon, odegrają ważną rolę w walce o wygraną w SGB Premiershi(...)
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
0
Kacper Woryna zajął czwarte miejsce w tegorocznym cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship. Polak, podczas finałowej rundy w Pardubicach, zajął drugie miejsce, a dzięki wy(...)
108
Maksym Drabik wygrał 3 Finał IMŚJ rozgrywany dzisiaj wieczorem w czeskich Pardubicach i tym samym sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Na drugim miejscu pardubi(...)
143
Reprezentacja Polski triumfowała dzisiaj w Krośnie w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Polacy pokonali drugich, Duńczyków oraz Łotyszy. (...)
0
Kacper Woryna potwierdza świetną formę przed zbliżającą się drugą rundą cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która odbędzie się w Güstrow. Polak ma sporą stratę punk(...)
177
Młodzieżowa Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów rozgrywanych dzisiaj na torze stadionu w Rybniku. Srebro przypadło juniorom z Australii, za(...)
110
Kacper Woryna wygrał dzisiejszy turniej "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę" rozgrywany na torze Stadionu im. Mariana Spychały w Opolu. Rybnicki junior pok(...)
489
Kacper Woryna jest objawieniem tego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin notuje świetne wyniki w tym sezonie. Dobra dyspozycja poskutkowała znalezieniem klubu w lidze angielski(...)
76
Leon Madsen wygrał w rozegranych dzisiaj na torze w Gdańsku Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzotwach Ekstraligi. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, natomiast trzecie Bartosz Z(...)
49
Już jutro o godzinie 16:30 zostanie rozegrany najważniejszy mecz sezonu dla rybnickiego ROW-u i dla Get Well Toruń. Dla obu tych ekip jest to mecz o być albo nie być w PGE Ekstrali(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
105
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się najważniejszy mecz sezonu pod kątem utrzymania w PGE Ekstralidze. Get Well Toruń zmierzy się na wyjeździe z ROW-em Rybnik. Jeśli "Anioły" ch(...)
24
Maksym Drabik, Dominik Kubera, Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna walczyć będą o medale w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pierwsza runda zmagań najl(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com