Dzisiaj o 14:00
KACPER WORYNA - Wiadomości
18
W poprzednim tygodniu Kacper Woryna zasmakował po raz pierwszy żużla w brytyjskim wydaniu. Zaliczył swój pierwszy mecz w barwach Coventry Bees, wystąpił również w turnieju jubileus(...)
2
Zawodnicy Poole Pirates ponownie wygrali z Coventry Bees i zdobyli Tarczę Elite League. Tym razem Piraci pokonali Pszczoły 47:43. W spotkaniu wystąpiło aż trzech reprezentantów Pol(...)
1
Kacper Woryna zadebiutuje w tym roku w rogrywkach brytyjskiej Elite League. Dla rybnickiego juniora to kolejny krok naprzód w kierunku rozwijania swojej kariery. Wiele mówi się o p(...)
2
W środę w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się oficjalna konferencja prasowa poświęcona organizacji finału SEC 2016 w Rybniku. Wiemy, że czwarta runda tegorocznych Indywidualnych Mis(...)
120
Dzisiaj w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się specjalna konferencja. Potwierdziły się na niej informacje, które publikowaliśmy parę dni temu. W sobotę 17 września 2016 roku na stadi(...)
0
W Rybniku nie zapominają o najmłodszych. Po klubowej wigilijce kilku zawodników wraz z prezesem Mrozkiem na czele odwiedzili oddział dziecięcy w pobliskim szpitalu. Oprócz świątecz(...)
6
Kacper Woryna przedłużył swój kontrakt z macierzystym klubem z Rybnika. Jak podkreślił w wywiadzie dla zksrow.rybnik.com.pl od początku wiedział, że zostanie w Rybniku. Młodego zaw(...)
4
Wielu kibiców w Rybniku dzisiaj odetchnęło. ROW Rybnik podał informację, że kontrakt z klubem przedłużył Kacper Woryna. Do podpisania umowy doszło podczas posezonowego spotkania w (...)
2
Kacper Woryna w piątkowy wieczór przedłużył kontrakt na starty w sezonie 2015 w KS ROW Rybnik(...)
3
Gospodarz programu "Dziękuję, nie słodzę" Wacław Wrana zaprasza do siebie osoby znane nie tylko w Rybniku, ale i często w całej Polsce. Pod dyktandem pytań wystąpił już prezes rybn(...)
1
Kibice zgromadzeni przy ulicy Bydgoskiej w Pile byli świadkami świetnego żużla. Mijanki w każdym biegu dostarczały wielu emocji. Ostatecznie po biegu barażowym zwycięzcą turnieju o(...)
0
ŻKS ROW Rybnik ukończył fazę zasadniczą na drugim miejscu. Dla rybniczan teraz zacznie się najważniejszy moment tego sezonu, play-offy. Dla młodzieżowca Kacpra Woryny to również cz(...)
1
Rok temu tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów wywalczył Vaclav Milik. Złoty medal zdobył na wówczas swoim domowym torze w Rybniku. Obecnie sympatycznego Vacka nie zobaczymy(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę w Gnieźnie rozegrano zaległy pojedynek Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W związku z tym możemy już przedstawić siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
W sobotę w węgierskim Debreczynie rozegrano zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans z pierwszego miejsca zapewnił sobie Łotysz Andrzej Lebiediew.(...)
0
Swojego niezadowolenia nie krył Kacper Woryna po III rundzie Nice Cup rozgrywanej w Opolu. W biegu finałowym junior rybnickiego zespołu z dużą przewagą przez trzy okrążenia prowadz(...)
0
Piotr Rolnicki w nietypowych okolicznościach został zwycięzcą dzisiejszej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś (...)
0
W Lublinie 15 sierpnia odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dziką kartę na te zawody przyznano Maksymowi Drabikowi.(...)
0
Kacper Woryna zajął szóste miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Junior z Rybnika liczył na lepszą lokatę podczas zawodów w Lesznie, ale cieszy się, że popra(...)