Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
120
Dzisiaj w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się specjalna konferencja. Potwierdziły się na niej informacje, które publikowaliśmy parę dni temu. W sobotę 17 września 2016 roku na stadi(...)
0
W Rybniku nie zapominają o najmłodszych. Po klubowej wigilijce kilku zawodników wraz z prezesem Mrozkiem na czele odwiedzili oddział dziecięcy w pobliskim szpitalu. Oprócz świątecz(...)
6
Kacper Woryna przedłużył swój kontrakt z macierzystym klubem z Rybnika. Jak podkreślił w wywiadzie dla zksrow.rybnik.com.pl od początku wiedział, że zostanie w Rybniku. Młodego zaw(...)
4
Wielu kibiców w Rybniku dzisiaj odetchnęło. ROW Rybnik podał informację, że kontrakt z klubem przedłużył Kacper Woryna. Do podpisania umowy doszło podczas posezonowego spotkania w (...)
2
Kacper Woryna w piątkowy wieczór przedłużył kontrakt na starty w sezonie 2015 w KS ROW Rybnik(...)
3
Gospodarz programu "Dziękuję, nie słodzę" Wacław Wrana zaprasza do siebie osoby znane nie tylko w Rybniku, ale i często w całej Polsce. Pod dyktandem pytań wystąpił już prezes rybn(...)
1
Kibice zgromadzeni przy ulicy Bydgoskiej w Pile byli świadkami świetnego żużla. Mijanki w każdym biegu dostarczały wielu emocji. Ostatecznie po biegu barażowym zwycięzcą turnieju o(...)
0
ŻKS ROW Rybnik ukończył fazę zasadniczą na drugim miejscu. Dla rybniczan teraz zacznie się najważniejszy moment tego sezonu, play-offy. Dla młodzieżowca Kacpra Woryny to również cz(...)
1
Rok temu tytuł Indywidualnego Mistrza Europy Juniorów wywalczył Vaclav Milik. Złoty medal zdobył na wówczas swoim domowym torze w Rybniku. Obecnie sympatycznego Vacka nie zobaczymy(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę w Gnieźnie rozegrano zaległy pojedynek Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W związku z tym możemy już przedstawić siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
W sobotę w węgierskim Debreczynie rozegrano zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans z pierwszego miejsca zapewnił sobie Łotysz Andrzej Lebiediew.(...)
0
Swojego niezadowolenia nie krył Kacper Woryna po III rundzie Nice Cup rozgrywanej w Opolu. W biegu finałowym junior rybnickiego zespołu z dużą przewagą przez trzy okrążenia prowadz(...)
0
Piotr Rolnicki w nietypowych okolicznościach został zwycięzcą dzisiejszej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś (...)
0
W Lublinie 15 sierpnia odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dziką kartę na te zawody przyznano Maksymowi Drabikowi.(...)
0
Kacper Woryna zajął szóste miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Junior z Rybnika liczył na lepszą lokatę podczas zawodów w Lesznie, ale cieszy się, że popra(...)
0
Nadrabiamy zaległości. 8. kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozegrana została 14 czerwca, wtedy jednak ze względu na przełożony finał DPŚ nie odbył się mecz w Rybniku, który odby(...)
0
Krystian Pieszczek okazał się być najlepszy w rozegranym dzisiaj w Krośnie w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce wywalczył Ernest Koza, a trzec(...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
Za nami spotkania 5. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania niestety obfitowały w wiele upadków, ale z pewnością przyniosły kibicom wiele emocji. My przedstawiam(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com