Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
115
Wielkim sukcesem zakończył się finał cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie dla Kacpra Woryny. Rybniczanin, który w sobotnich zawodach startował z(...)
1
W czwartym, ostatnim finale Tauron SEC na torze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z kompletem sześciu zwycięstw triumfował Leon Madsen. Drugą lokatę zajął Szwed, Antonio Lindbaeck, za(...)
28
W niedzielę ROW Rybnik pokonał w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno 52:38. Dzięki zwycięstwu rybniczanie awansowali do finału tegoroc(...)
50
Wielki żużel wrócił do „Kotła czarownic”. (...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
179
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik na własnym torze rozgromił Lejonen Gislaved 59:30. (...)
0
W jednym z trzech poniedziałkowych meczy angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels pokonało na własnym torze Poole Pirates 51:39. (...)
7
Kacper Woryna wystartuje z dziką kartą podczas finałowej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Rezerwowymi będą Rafał K(...)
18
Poole Pirates pokonało dzisiaj w meczu angielskiej SGB Premiership Somerset Rebels 47:43. (...)
47
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiershi, Poole Pirates pokonało Leicester Lions 43:23. Mecz został przerwany po 11 biegach ze względu na silne opady deszczu jaki(...)
172
W meczu dwóch najsłabszych obecnie zespołów szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało na własnym torze Masarne Avesta 49:41. (...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions na własnym torze poważnie uległo Poole Pirates 37:53. (...)
0
Poole Pirates rozgromiło dzisiaj w meczu SGB Premiership Leicester Lions 58:32. (...)
60
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Kings Lynn Stars po niezwykle zaciętym meczu na własnym torze minimalnie pokonał Poole Pirates 46:44. (...)
267
W nadchodzącą niedzielę w Krakowie odbędzie się zaległe spotkanie pomiędzy Arge Speedway Wandy Kraków a ROW-em Rybnik w ramach 7. kolejki Nice I Ligi Żużlowej. Początek meczu zapla(...)
0
Lider szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna niespodziewanie na własnym torze zremisowała z ekipą Lejonen Gislaved.(...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj na wyjeździe Leicester Lions 43:47. (...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
1
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań ligowych angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces na własnym torze pokonały nieznacznie Poole Pirates 48:42. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com