Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
102
Zawodnicy z Polski w niedzielne popołudnie w Stralsund będą walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów. Rywalami biało-czerwonych będą reprezentanci Niemiec, Danii oraz Szwecj(...)
0
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się dzisiejsza Liga Juniorów w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Dominik Kubera, natomiast trzeci był Kacper Woryna.(...)
103
Bartosz Smektała z 14 punktami na koncie zwyciężył dzisiaj w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. O drugie miejsce w biegu dodatkowym (...)
3
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League Coventry Bees pokonało pewnie Swindon Robins 56:34. W zespole gospodarzy wystąpił Krzysztof Kasprzak oraz Kacper Woryna. Po(...)
120
15 sierpnia rybniczanie zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu w Tarnowie. W składzie gości znajdzie się na pewno Kacper Woryna.(...)
0
W spotkaniu pomiędzy ROWem Rybnik i Fogo Unią Leszno lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli w stosunku 54:35. Miejscowi zawodnicy wykorzystali atut własnego toru i przedłu(...)
270
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Leicester Lions pokonało na własnym stadionie Coventry Bees 52:41. W zespole Lwów bardzo dobry mecz zaliczył Szymon Woźniak(...)
2
W jedynym dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees uległo dosłownie jednym punktem po zaciętej walce Kings Lynn Stars 46:47. Świetne zawody zaliczył Krzysztof (...)
2
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elit League, Swindon Robins bez większych problemów pokonał na własnym torze Coventry Bees 55:36. W zespole gości wystąpiło dwóch zawodni(...)
0
W jedynym dzisiaj, niezwykle emocjonującym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Leicester Lions pokonało na własnym torze Coventry Bees 46:44. W spotkaniu wystąpiło aż trzech Polakó(...)
1
Betard Sparta Wrocław w niedzielnym zaległym spotkaniu II kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie ROW Rybnik 51:39. Gospodarzy do pierwszego zwycięstwa na Golęcinie popr(...)
40
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
0
Wygraną Wolverhampton Wolves zakończyło się jedyne dzisiejsze spotkanie brytyjskiej Elite League. Wilki pokonały na własnym torze Coventry Bees 51:41. W zespole gości ze słabym sku(...)
27
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie to pierwszy pojedynek tych ekip (...)
0
W pierwszym dzisiejszym meczu brytyjskiej Elite League, Belle Vue Aces pokonało na własnym torze zespół Krzysztofa Kasprzaka oraz Kacpra Woryny, Coventry Bees 50:42. Bardzo spotkan(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu brytyjskiej Elite League, Coventry Bees po bardzo zaciętym spotkaniu niemal do ostatniego biegu pokonało Belle Vue Aces 46:43. W zespole gospodarzy dobre(...)
752
Podczas drugiego biegu spotkania KS ROW Rybnik - Unia Tarnów doszło do koszmarnie wyglądającego wypadku, w którym udział brali Kacper Woryna i Krystian Rempała.(...)
2
Po trzymającym w napięciu niemal przez całe spotkanie brytyjskiej Elite League, Coventry Bees pokonało minimalnie na własnym torze Wolverhampton Volwes 46:44. Pszczoły do zwycięstw(...)
0
W niedzielę Fogo Unia Leszno podejmie na swoim torze beniaminka z Rybnika. Rekiny mają za sobą dwa udane mecze. Jednak w żadnym z nich nie wystąpił podstawowy junior rybniczan, Kac(...)
4
W jednym z dzisiejszych spotkań brytyjskiej Elite League Kings Lynn Stars po zaciętej walce pokonało minimalnie Coventry Bees 46:44. Doskonałe spotkanie "zaliczył" Krzysztof Kasprz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com