KACPER WORYNA - Wiadomości
103
W niedzielę 15 maja, o godzinie 14.00, na stadionie Golęcin w Poznaniu odbędzie się duża międzynarodowa impreza żużlowa – Enea European Team Speedway Championship. W jej premierowe(...)
308
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Bartosz Smektała został zwycięzcą 13 Turnieju o koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego tradycyjnie na torze pierwszej stolicy Polski, Gnieźnie. Tuz za nim na drugim miejscu uplaso(...)
103
Kacper Woryna jako pierwszy zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Obie strony uzgodniły warunki kontraktu ale nie zdradzają na ten moment(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
191
Tak jak wcześniej przewidywano, Kacper Woryna zdecydował się podpisać kontrakt z Eltrox Włókniarzem Częstochowa na mocy, którego będzie reprezentował barwy częstochowskiego klubu w(...)
470
Wychowanek rybnickiego ROW-u, Kacper Woryna po ośmiu latach postanowił zmienić barwy klubowe. Dzisiaj za pośrednictwem portalu społecznościowego poinformował o swoim ruch dotycząc(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
1
Historia Antoniego i Kacpra Woryny ukazuje jak wielkim wzorem do naśladowania może być dla wnuka dziadek. Dla obu żużel stał się pasją życia.(...)
106
Zawodnik PGG ROW-u Rybnik wygrał głosowanie internautów na Człowieka Roku 2019. Kacper sięgnie po tą nagrodę trzeci rok z rzędu. (...)
42
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
122
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4. Finałowego turnieju Tauron SEC w Chorzowie. Zwycięzcą turnieju został Mikkel MIchelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Paweł (...)
201
Kacper Woryna zalicza udany debiut w tegorocznym cyklu TAURON SEC. Polak rozkręca się z każdym kolejnym turniejem i stopniowo przebija się do czołówki. Przed ostatnią rundą Mistrzo(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała 2 punktami PGG ROW Rybnik. Po meczu zawodnicy i osoby funkcyjne podsumowały spotkanie a także ok(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)