Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
1
W rozegranym wczoraj spotkaniu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin wygrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 43:47. Jednym z liderów drużyny przyjezdnej był Robert L(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań w angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels na własnym stadionie pokonało Poole Pirates 48:42. (...)
247
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves po za ciętej walce do ostatnieg biegu minimalnie pokonało Poole Pirates 46:44. (...)
0
Remisem zakończyło się środowe spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Poole Pirates a Wolverhampton Wolves. (...)
0
W 2 kolejce szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała na własnym torze Lejonen Gislaved 54:36. (...)
38
W meczu angielskiej SGB Premiership, Rye House Rockets pokonało na swoim torze Poole Pirates 48:42. (...)
147
W drugim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins pokonało Poole Pirates 50:39.(...)
326
W rozegranym dzisiaj półfinale Speedway Euro Championship w Gorican triumfował Andriej Karpow. Na podium stanęli także Aleksandr Loktajew oraz Jurica Pavlic. Czołowa trójka tych za(...)
0
We wczorajszym spotkaniu trzeciej kolejki ligowej Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Orła Łódź 48:42. Gospodarzy do wygranej poprowadził Kacper Woryna, który(...)
0
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Poole Pirates niespodziewanie poległo na własnym torze ze Swindon Robins 38:52. W meczu na stadionie Wimborne Ro(...)
7
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces pokonał po zaciętym meczu Poole Pirates 47:43. W zespole gości wystąpili Kacper Woryna (...)
0
Już w najbliższą niedzielę na torze w łotewskim Daugavpils zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. W nim zespół Lokomotivu zmierzy się z jedny(...)
11
Pierwszym rozegranym meczem ligowym SGB Premiership po wielu perturbacjach pogodowych, zostało spotkanie pomiędzy Poole Pirates a Belle Vue Aces. Gospodarze pokonali gości w stosun(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Spotkanie dostarczyło wielu emocj(...)
224
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 43:47. W drużynie Fogo Unii najlepiej spisał się Brady Kurtz, zdobywca 14 punktów.(...)
320
Główna Komisja Sportu Żużlowego nominowała zawodników do udziału w półfinałach eliminacji do Speedway Euro Championship 2018. O awans do turnieju, w którym główną nagrodą jest tytu(...)
342
Kacper Woryna był objawieniem poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi. Młody rybniczanin był liderem ROW-u, a rozgrywki ligowe zakończył z imponującą średnią - 1,987. Pozwoliło mu to za(...)
914
Młody kapitan żużlowego ROW-u, dwudziestojednoletni żużlowiec, który w swojej karierze żużlowej zdobył już parę ważniejszych tytułów na swoim koncie - zajął m.in. II miejsce w Indy(...)
1514
Kacper Woryna mierzy w rolę prowadzącego parę w składzie drużyny Poole Pirates, w której zadebiutuje w nadchodzącym sezonie.(...)
301
Promotor Poole, Matt Ford, wierzy, iż dwaj Polacy: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak, pozyskani do klubu na przyszły sezon, odegrają ważną rolę w walce o wygraną w SGB Premiershi(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com