Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
0
Piotr Rolnicki w nietypowych okolicznościach został zwycięzcą dzisiejszej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś (...)
0
W Lublinie 15 sierpnia odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dziką kartę na te zawody przyznano Maksymowi Drabikowi.(...)
0
Kacper Woryna zajął szóste miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Junior z Rybnika liczył na lepszą lokatę podczas zawodów w Lesznie, ale cieszy się, że popra(...)
0
Nadrabiamy zaległości. 8. kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozegrana została 14 czerwca, wtedy jednak ze względu na przełożony finał DPŚ nie odbył się mecz w Rybniku, który odby(...)
0
Krystian Pieszczek okazał się być najlepszy w rozegranym dzisiaj w Krośnie w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce wywalczył Ernest Koza, a trzec(...)
0
Rybnicki junior - Kacper Woryna, wygrał pierwszą rundę w grupie południowej Nice Cup na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajął Daniel Kaczmarek, a na trzecim miejscu uplasował się O(...)
0
Za nami spotkania 5. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania niestety obfitowały w wiele upadków, ale z pewnością przyniosły kibicom wiele emocji. My przedstawiam(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami wygrał wtorkowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Rawiczu. Na podium stanęli również Maksym Drabik i Robert Chmiel.(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Jak co kolejkę przedstawiamy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami zwyciężył we wtorkowym turnieju zaplecza kadry juniorów w Toruniu, drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzeci był Damian Dróżdż. Na jutro zaplanowa(...)
0
Pogrom w Rybniku, gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo z drużyną z Krakowa wynikiem 62:28 i tym samym objęli prowadzenie w tabeli Nice PLŻ. Jakie odczucia po tym meczu mieli sami z(...)
0
Zupełnie jednostronny pojedynek obejrzeli kibice przed telewizorami i ci zgromadzeni na stadionie przy ulicy Gliwickiej. Speedway Wanda Instal Kraków uległa miejscowej drużynie bar(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
Pechowo zakończył się sparing dla młodzieżowca ŻKS-u ROW-u Rybnik. W swoim drugim wyścigu upadł na tor. Kibicom spadł kamień z serca, gdy Woryna wstał o własnych siłach. Do powtórk(...)
0
W drugim środowym półfinale Brązowego Kasku w Rybniku triumfował Kacper Woryna. Drugie miejsca zajął Krystian Pieszczek, a trzecie Kamil Wieczorek.(...)
0
W spotkaniu o DM II ligi pomiędzy ŻKS ROW Rybnik a Speedway Wandą Instal Kraków lepsi okazali się gospodarze inkasując oprócz dwóch punktów meczowych dodatkowo punkt bonusowy. Dobr(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com