Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KACPER WORYNA - Wiadomości
0
Kacper Woryna z 14 punktami wygrał wtorkowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Rawiczu. Na podium stanęli również Maksym Drabik i Robert Chmiel.(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Jak co kolejkę przedstawiamy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami zwyciężył we wtorkowym turnieju zaplecza kadry juniorów w Toruniu, drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzeci był Damian Dróżdż. Na jutro zaplanowa(...)
0
Pogrom w Rybniku, gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo z drużyną z Krakowa wynikiem 62:28 i tym samym objęli prowadzenie w tabeli Nice PLŻ. Jakie odczucia po tym meczu mieli sami z(...)
0
Zupełnie jednostronny pojedynek obejrzeli kibice przed telewizorami i ci zgromadzeni na stadionie przy ulicy Gliwickiej. Speedway Wanda Instal Kraków uległa miejscowej drużynie bar(...)
0
Dzisiaj na grudziądzkim torze odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, których zadaniem było wyłonienie sześciu najlepszych młodych zawodników. Wygrał Ka(...)
0
Pechowo zakończył się sparing dla młodzieżowca ŻKS-u ROW-u Rybnik. W swoim drugim wyścigu upadł na tor. Kibicom spadł kamień z serca, gdy Woryna wstał o własnych siłach. Do powtórk(...)
0
W drugim środowym półfinale Brązowego Kasku w Rybniku triumfował Kacper Woryna. Drugie miejsca zajął Krystian Pieszczek, a trzecie Kamil Wieczorek.(...)
0
W spotkaniu o DM II ligi pomiędzy ŻKS ROW Rybnik a Speedway Wandą Instal Kraków lepsi okazali się gospodarze inkasując oprócz dwóch punktów meczowych dodatkowo punkt bonusowy. Dobr(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com