Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
58
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
0
W drugim ćwierćfinałowym meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vetlanda Speedway a Vastervik Speedway padł remis 45:45. (...)
1
W dzisiejszym ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 39:51.(...)
291
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze ćwierćfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
82
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla uległa na własnym torze Vastervik Speedway 37:53. (...)
179
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik na własnym torze rozgromił Lejonen Gislaved 59:30. (...)
115
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 11 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
485
O godzinie 19:00 w Vaestervik miejscowy Vaestervik Speedway będzie się mierzyć w zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien z Masarną Avesta. Z kolei o 20:30 rozpoczną się trzy mecze(...)
29
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
24
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Smederna Eskilstuna wygrała przed własną publicznością w spotkaniu z Indianerną Kumlą, mecz zakończył się wynikiem 47:42. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Fredrik L(...)
0
Dzisiejszy mecz szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vaestervik Speedway a Masarną Avesta z powodu złych warunków torowych spowodowany padającym deszczem został odwołany. (...)
265
Lejonen Gislaved przegrywa przed własną publicznością w pojedynku z Dackarną Malilla w stosunku 42:48. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej drużyny był Timo Lahti, który wy(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
6
Olbrzymią niespodziankę sprawiła dzisiaj Masarna Avesta w meczu szwedzkiej Elitserien z Smederną Eskilstuna. Zespół skazywany na porażkę, po tym jak niedawno opuścili Tai Woffinden(...)
0
Swoje mecze w ramach 12. kolejki rozgrywa liga szwedzka.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla po zaciętym meczu minimalnie wygrała z Lejonen Gislaved 46:44. (...)
0
Swoje mecze w ramach 12. kolejki rozgrywa liga szwedzka.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com