Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
5
Rospiggarna Hallstavik pokonała na wyjeździe Indianernę Kumla w meczu inauguracyjnym Bauhaus Ligan w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dacarna zaprezentowała skład, którym będzie walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji. Zespół, podobnie jak inne kluby z Bauhaus ligi musiał podejść na nowo do rozmów ze zawodnikami (...)
0
Planowo liga szwedzka, podobnie jak w latach ubiegłych miała ruszyć w maju. Pandemia sprawiła, że decyzje o ewentualnym starcie w całym sporcie zostały odłożone w czasie. Podobnie (...)
0
We czwartek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji, w których zwyciężył Jacob Thorssell. Na swoim torze w Malilli stracił tylko jedno oczko na rzecz późniejszego brązowego med(...)
177
Już w najbliższy czwartek na torze w Malilli rozgrane zostaną zawody o tytuł Indywidualnego Mistrza Szwecji. Start zaplanowany jest na godzinę 19:00. (...)
11
Kluby szwedzkiej Bauhaus ligi są niemalże gotowe na rozpoczęcie sezonu zgodnie z nowym reżimem sanitarnym i kalendarzem startów. Tylko Smederna Eskilstuna postanowiła zrezygnować z(...)
71
Kluby szwedzkiej Bauhaus Ligi zaczynają potwierdzać odnowione składy przed opóźnionym startem ligi. Jednym ze zawodników, który powinien wystartować w Szwecji będzie Bartosz Zmarzl(...)
103
Rok 2019 był przełomowy dla 25 – letniego Duńczyka, Mikkela Michelsena. Bardzo dobre wyniki uzyskał zarówno w PGE Ekstralidze jak i szwedzkiej Elitserien. Zdobył też tytuł Indywidu(...)
1
Nadzieja szwedzkiego żużla.(...)
2
Liga szwedzka ogłosiła, że 11 sierpnia zamierza zainaugurować rozgrywki Bauhaus Ligi. Teraz można przystąpić do prac związanych z planowaniem formy rozgrywek.(...)
147
W Szwecji zezwolono na organizację sportów drużynowych w profesjonalnym wydaniu. Eksperci twierdzą, że to krok we właściwym kierunku ale póki nie ma to żadnych korzyści dla Bauhaus(...)
156
SVEMO wraz z ESS przygotowała kilka scenariuszy na start żużlowej Bauhaus ligi. Wszystko wskazuje na to, że póki co żaden z nich nie dojdzie do realizacji. Liga szwedzka była przes(...)
0
Rodzi się konflikt, nie na żarty. Szwedzka federacja cofnęła pozwolenie rodzimym żużlowcom na starty w lidze polskiej. SVEMO nie podoba się pomysł zamknięcia czołowych żużlowców w (...)
1
Władze szwedzkiej Bauhaus ligi cały czas obserwują sytuację związaną z koronawirusem. Od tego też zależne są dalsze losy startu ligi. Cały czas pracują również nad kolejnymi altern(...)
1
Szwedzka federacja SVEMO w przeciągu dwóch dni zadała dwa poważne ciosy szansie zobaczenia żużla na żywo w Szwecji w tym sezonie.(...)
0
Niedawno informowaliśmy, że liga szwedzka także monitoruje sytuację w związku z epidemią Covid – 19. Do inauguracji, która jak co roku wypada w maju już wiemy, że nie dojdzie. Ta z(...)
107
Sytuacja z Covid – 19 wywróciła do góry nogami sportowy świat. W Polsce już przełożono start rozgrywek w innych krajach ligę zawieszono. Najwięcej czasu na podjęcie decyzji mają w (...)
1
Z powodu epidemii, w przeważającej większości odwołano zawody sportowe na świecie. Nie inaczej jest w Polsce. Mimo, że sezon oficjalnie jeszcze nie ruszył to PZM już przełożył pier(...)
0
W zeszłym piątek Ludvig Lindgren i Markus Astrom ruszyli do Polski na narodowy obóz treningowy. W Ostrowie wraz z Jonatanem Grahn zameldowali się w hotelu. Plany jednak musieli bar(...)
0
Elit Speedway Sweden (ESS) i BAUHAUS podpisały umowę o współpracy, na mocy której BAUHAUS będzie głównym partnerem szwedzkiej Elitserien w sezonie 2020. Współpraca oznacza również,(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com