Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
117
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
20
Rospiggarna Hallstavik w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na wyjeździe pokonała Masarna Avesta 59:31(...)
0
Vastervik Speedway w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze zremisowałą z Vastervik Speedway 45:45.(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze uległa minimalnie Vetlandzie Speedway 44:46.(...)
178
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 7 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
19
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
191
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 6 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
336
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 5 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
410
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 4 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
170
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
218
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała Masarne Avesta 55:35. (...)
26
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 51:39. (...)
319
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 3 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
38
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
131
W dzisiejszym spotkaniu 2 rundy szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla na własnym torze doznała dotkliwej porażki z obrońcą tytułu Smederną Eskilstuna 35:55. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com