Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Pewnym zwycięstwem zakończyło się jedno z dzisiejszych spotkań ligi szwedzkiej. Smederna Eskilstuna pewnie pokonała przed własną publicznością drużynę Rospiggarny Hallstavik w stos(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
259
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 9 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
84
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
2 lata temu
Rospiggarna Hallstavik dzięki wygranej na własnym torze z Masarną Avesta za trzy punkty objęła prowadzenie w tabeli szwedzkiej Elitserien. Tuż za liderem ze stratą jednego punktu p(...)
0
Pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny skończyło się spotkanie pomiędzy Vetlanda Speedway i Indianerna Kumla. Liderami gospodarzy byli Leon Madsen i Bartosz Zmarzlik, obaj zawodnicy(...)
0
Rospiggarna Hallstavik w 8. rundzie szwedzkiej Elitserien na domowym torze pokonała Masarna Avesta 49:41(...)
107
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się runda rewanżowa w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
117
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
20
Rospiggarna Hallstavik w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na wyjeździe pokonała Masarna Avesta 59:31(...)
0
Vastervik Speedway w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze zremisowałą z Vastervik Speedway 45:45.(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze uległa minimalnie Vetlandzie Speedway 44:46.(...)
178
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 7 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
19
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
191
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 6 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
336
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 5 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com