Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
131
W dzisiejszym spotkaniu 2 rundy szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla na własnym torze doznała dotkliwej porażki z obrońcą tytułu Smederną Eskilstuna 35:55. (...)
0
Masarna Avesta minimalnie pokonała przed własną publicznością Vastervik Speedway, a zawody zakończyły się wynikiem 48:42. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Przemysław P(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonała na własnym torze drużynie Vetlande Speedway w stosunku 54:35. Najlepiej punktującymi zawodnikami miejscowej drużyny byli Robert Lambert oraz Andreas(...)
306
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 2 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
130
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
0
W jednym z czterech dzisiejszych, inauguracyjnych szwedzką Elitserien, spotkań Lejonen Gislaved uległo zdecydowanie na własnym torze jednemu z faworytów ligi, Rospiggarnie Hallstav(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, beniaminek ligi Vastervik Speedway pokonał na własnym torze Indianerne Kumla 48:42. (...)
280
Dzisiaj zainaugurowana zostanie szwedzka Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z czterech spotkań ligi w Szwecji do śledzenia naszyc(...)
69
Słoweniec Matej Zagar nie wyklucza możliwości dalszych startów dla Smederny Eskilstuna, z którą zwyciężył w ostatnim sezonie Elitserien.(...)
49
Artur Czaja zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu w szwedzkiej Elitserien. W przyszłym sezonie Polak nadal będzie reprezentował barwy Masarny Avesta.(...)
165
Po dwunastu sezonach w Elit Vetlandzie, Jarosław Hampel opuszcza klub. W jego miejsce aktualny wicemistrz Elitserien pozyskał Rosjanina, Artema Lagutę. (...)
403
Nicki Pedersen po roku przerwy powraca do szwedzkiej Elitserien. Wybór padł na beniaminka, Vaestervik Speedway. (...)
100
Maciej Janowski zdecydował się przedłużyć o kolejny, trzeci sezon swoje występy w szwedzkiej lidze Elitserien, broniąc barwy Dackarny Malilla. (...)
153
Fredrik Lindgren zdecydował się zmienić barwy klubowe w lidze szwedzkiej. Nowym klubem sympatycznego Szweda będzie mistrz kraju - Eskilstuna Smederna.(...)
140
Szwedzki zespół Lejonen Gislaved poinformował, że na przyszły sezon pozyskał dwóch nowych zawodników: Fina, Timo Lahtiego oraz Polaka, Kacpra Worynę. (...)
109
Sam Masters obok Jasona Doylea, oraz Maxa Fricke będzie trzecim Australijczykiem występującym w barwach Rospiggarny Hallstavik w przyszłym sezonie. Nową warzą będzie również Rosjan(...)
100
Klub z Avesty w tym sezonie spisywał się na tyle dobrze, że w fazie play – off wywalczył brązowy medal. Sztab szkoleniowy zadowolony jest z tego rezultatu i zaznacza, że w sezonie (...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
215
O godzinie 19:00 rozpocznie się mecz rewanżowy finału szwedzkiej Elitserien, dzięki któremu poznamy Drużynowego Mistrza Szwecji. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledze(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com