Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
101
Jak informuje oficjalna strona klubowa w dzisiejszym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitserien w zespole Elit Vetlandy z powodu choroby nie ujrzymy Słowaka, Martina Vaculika. (...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
0
Dzisiaj na godzinę 19:00 zaplanowano czwarte podejście do rewanżu meczu półfinałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetladną a Rospiggarna Hallstavik. W pierwszym spotkaniu, (...)
129
Rewanż półfinałowego meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Elit Vetlanda a Rospiggarna Hallstavik z powodu fatalnych warunków atmosferycznych został przełożony na dzień następny tj.(...)
0
Obrońca tytułu DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik uległa dzisiaj na własnym stadionie, w pierwszym meczu półfinałowym szewdzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 44:46. W zespole gości pry(...)
0
Smederna Eskilstuna wygraną w pierwszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien na torze Masarny Avesta 38:52 niemal przesądziła o awansie do finału. W zespole gospodarzy wystąpiło dwóch P(...)
263
O godzinie 19:00 rozpoczną się dwa spotkania półfinałowe szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z tych meczów.(...)
0
Późnym wieczorem poznaliśmy pary półfinałowe szwedzkiej Elitserien. (...)
0
Bardzo dużą niespodziankę sprawiła dzisiaj Smederna Eskilstuna w meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien, wygrywając na wyjeździe z Dackarną Malilla 43:46. Gospodarze do meczu (...)
78
W rewanżowym, ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Lejonen Gislaved, padł wynik 51:39 dla gospodarzy. Dzięki temu zwycięstwu to Rospigg(...)
244
Dziś o godzinie 19:00 rozegrane zostaną rewanże meczy ćwierćfinałowych szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z tych dwóch spotkań.(...)
101
Lejonen Gislaved pokonało w pierwszym meczu półfinałowym szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik 48:42. Bardzo dobry występ zaliczyła dwójka Polaków startująca w zespole gospo(...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
196
W dniu dzisiejszym szwedzka Elitserien wkracza w fazę półfinałową walki o tytuł DM Szwecji. Na torach w Gislaved oraz Eskilstunie rozegrane zostaną pierwsze spotkania, z których po(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
100
Smederna Eskilstuna pokonała w ostatnim meczu rundy zasadniczej, na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy równe spotkanie rozegrał Grzegorz Walasek, któr(...)
250
Dzisiaj zostanie rozegrana 14, ostatnia kolejka rundy zasadniczej w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z czterech dzisiejszych spotkań(...)
305
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 13 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań. (...)
0
We wtorkowym spotkaniu w ramach 12. kolejki szwedzkiej Elitserien, VMS Elit Vetlanda bardzo wysoko wygrała na własnym torze z Rospiggarną Hallstavik 61:28. Bliski kompletu punktów(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com