Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
304
Na godzinę 19:00 zaplanowane jest spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym Vetlanda Speedway zmierzy się z Lejonen Gislaved. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego pojedyn(...)
107
Masarna pokonał(a) na wyjeździe Eskilstuna Smederna w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Dackarna pokonał(a) na własnym torze Piraterna w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vestervik pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kumla Indianerna Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
We wtorkowy wieczór będziemy mogli emocjonować się czterema spotkaniami w lidze szwedzkiej. Podczas dzisiejszych meczy na torach w Szwecji ujrzymy dziewięciu Polaków.(...)
134
Eskiltuna Smederna pokonała na wyjeździe Dackarnę Malilla w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna w stosunku 43:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Mecz został przerwany po 13 gonitwie ze względu za złe warunki atmosf(...)
58
Kumla Indianerna Speedway pokonał(a) na wyjeździe Masarna w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
8
Vestervik pokonał(a) na własnym torze Vetlanda w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piraterna pokonał(a) na własnym torze Eskilstuna Smederna w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
44
We wtorkowy wieczór zostaną zainaugurowane rozgrywki w lidze szwedzkiej. Kontrakty w Elitserien podpisało 24 Polaków, oznacza to, że niemal w każdym ze spotkań będziemy mogli emocj(...)
294
Prawie trzy miesiące minęły kiedy poznaliśmy kalendarz rundy zasadniczej szwedzkiej Elitserien. Dzisiaj z kolei ogłoszone zostały terminy fazy play-off.(...)
93
Włodarze szwedzkiej Elitserien przedstawili zmiany jakie nastąpią w nadchodzącym sezonie. Wielką nowością bez wątpienia będzie to, iż spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwe(...)
414
Szwedzka Elitserien ogłosiła kalendarz spotkań w przyszłym sezonie. Za wielką nowość uznać należy to, że w nadchodzącym roku mecze rozgrywane będą nie tylko we wtorek, ale także (...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
24
Były wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak został przedstawiony jako nowy zawodnik drużyny Lwów z Gislaved. Jazdę w szwedzkiej Elitserien w przyszłym sezonie będzie mógł zacząć już (...)
1
Beniaminek szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala poinformował dzisiaj, że ich lider zostaje w drużynie na sezon 2019. (...)
2
Włodarze wicemistrza Szwecji, Dackarny Malilla poinformowali, że do ich przyszłorocznego składu dołączył Artur Czaja, który w mijającym sezonie bronił barw Masarny Avesta. (...)
3
Krzysztof Buczkowski zdecydował się zmienić klub w szwedzkiej Elitserien na Vastervik Speedway.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com