Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
1
To może być pewne zaskoczenie.(...)
0
Piraterna Motala ma trudne chwile za sobą. Do niedawna jeszcze trwała walka czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Dziś wiemy, że to nastąpi. (...)
30
Z powodu zaplanowanych na 25 lipca 2020 r. zawodów z cyklu Grand Prix nie udało się wygospodarować wolnego weekendu na rozegranie finałów o indywidualny czempionat Szwecji. Oznacza(...)
102
Sezon dla Smederny Eskilstuny zakończył się sukcesem. Klub zdobył trzecie Mistrzostwo Kraju z rzędu. Jednak trener Jerker Eriksson zauważa, że sezon wcale nie był taki łatwy i bezp(...)
1
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
1
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
44
Elitserien podało kalendarz rozgrywek na sezon w 2020 roku. Ligowe ściganie ma rozpocząć się 5 maja. Podobnie jak w tym roku mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.(...)
148
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Piraterna Motala.(...)
27
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Rospiggarna Hallstavik.(...)
48
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Masarna Speedway.(...)
64
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Smederna Eskilstuna.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
30
W Polsce wszystkie najważniejsze karty zostały odkryte a w Szwecji nadal trwają prace nad kompletowaniem składu. Adrian Jervis dokonał analizy tego co już wiemy i tego jakie są prz(...)
15
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vetlanda Speedway.(...)
143
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vastervik Speedway.(...)
29
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Indianerna Kumla.(...)
158
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Dacarne Malille.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com