Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Dackarna Malilla pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Nie tak dawno informowaliśmy, że skład szwedzkiej Dacarny Malilli wzmocnił Paweł Przedpełski. Miał on zastąpić Macieja Janowksiego, który do tamtej pory nie miał podpisanego aneksu(...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
0
Za nami 6 runda szwedzkiej Bauhaus Ligan. Poniżej prezentujemy aktualna tabelę.(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraternę Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
48
Vastervik Speedway pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonała, w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonała, w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Dackarnę Malilla w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
244
Vetlanda Speedway zremisowała, w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Masarna Avesta 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
149
Rospiggarna Hallstavik pokonała, w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a), w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Vaestervik Speedway pokonał(a), w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Indianernę Kumla w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Po czterech kolejkach na czele szwedzkiej Bauhaus Ligan znajdują się dwie ekipy, Lejonen Gislaved oraz Rospiggarna Hastllavik, które na swoim koncie maja po 6 punktów. (...)
14
Vetlanda Speedway pokonał(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
Dackarna Malilla zremisował(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Masarna Avesta w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Indianerna Kumla pokonał(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
Dackarna Malilla w 2. rundzie Bauhaus Ligan zwyciężyła na własnym torze Piraterne Speedway w stosunku 55:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
65
Lejonen Gislaved w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonał(a) na wyjeździe Vastervik Speedway w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Rospiggarna Hallstavik w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonała na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com