Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Olbrzymią sensacją zakończyło się dzisiejsze rewanżowe spotkanie w Hallstavik. Kiedy to zeszły wtorek obrońcy o tytułu, Smederna Eskilstuna doznała na własnym torze dotkliwej poraż(...)
181
Od godziny 19:00 ruszą rewanże meczów półfinałowych w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z tych zawodów.(...)
8
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
35
Z blisko dwugodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się półfinałowe spotkanie w Eskilstunie. Po zaciętym głównie w początkowej fazie, spotkaniu obrońcy tytułu DM Szwecji, Smederna Eskilst(...)
15
Bardzo niepokojące informacje dopływają do nas ze Szwecji. W biegu 11 półfinałowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarna Malilla a Speedway Vastervik Patryk Dudek naje(...)
438
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze półfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
30
Eskilstuna Smederna zwyciężyła przed własną publicznością w meczu przeciwko Kumli Indianernie i awansowała do półfinałowego starcia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 55:35. Lidere(...)
0
Drużyna Vaestervik Speedway pokonała przed własną publicznością zespół Vetlandy Speedway w stosunku 51:39. Przypomnijmy, że podczas pierwszego spotkania ćwierćfinałowego padł remis(...)
58
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
0
W drugim ćwierćfinałowym meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vetlanda Speedway a Vastervik Speedway padł remis 45:45. (...)
1
W dzisiejszym ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 39:51.(...)
291
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze ćwierćfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
82
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla uległa na własnym torze Vastervik Speedway 37:53. (...)
179
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik na własnym torze rozgromił Lejonen Gislaved 59:30. (...)
115
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 11 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
485
O godzinie 19:00 w Vaestervik miejscowy Vaestervik Speedway będzie się mierzyć w zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien z Masarną Avesta. Z kolei o 20:30 rozpoczną się trzy mecze(...)
29
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com