Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
119
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SM Final - Malilla. Najlepszym indywidualnym żużlowcem Szwecji w sezonie 2021 został Fredrik Lindgren. Srebro zawisło na szyi Pontusa As(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 67:23. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
126
W 5 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, Lejonel Gislaved pokonał na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W 5 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan ekipa Vaestervik Speedway pokonałna własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik w dzisiejszym meczu szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Jak co wtorek także w ten rozgrywana była kolejna runda szwedzkiej Bauhaus Ligan. Z trzech zaplanowanych spotkań odbyły się dwa. Niestety trudne warunki torowe nie pozwoliły na r(...)
103
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
136
Vetlanda Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Dzisiaj wieczorem po miesięcznym opóźnieniu z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem szwedzka Bauhaus Ligan zainaugurowała swoje rozgrywki. Jak się jednak okazało czekanie na(...)
155
Dzisiaj zainaugurowała szwedzka Bauhaus Ligan. W trzech meczach dwa wygrali przyjezdni, zaś w trzecim padł remis. Z czwórki Polaków, których zobaczyliśmy dzisiaj na szwedzkich tor(...)
238
Masarna Avesta ogłosiła, że w jej składzie występować będzie Antonio Lindbaeck. Kolorowy ptak, jakim bez wątpienia jest Szwed, powraca tylko na mecze ligowe Masarny, po tym jak w (...)
143
Liga szwedzka to druga obok polskiej, która wystartowała i dokończyła rozgrywki w poprzednim roku. Pamiętamy chaos jaki wytworzył się wokół Piraterny Motali. Klub, który był na skr(...)
0
Dobre wiadomości płyną dla kibiców szwedzkiego klubu Vastervik. Klub poinformował, że stadion przez kolejne lata będzie miał sponsora tytularnego.(...)
1
W mediach społecznościowych ligi szwedzkiej został opublikowany terminarz startów na przyszłoroczny sezon zatwierdzony przez SVEMO. (...)
95
Nie tylko liga angielska planuje w przyszłym roku wrócić do normalnych rozgrywek żużlowych. Czyni to także liga szwedzka, choć ta w odróżnieniu od brytyjskiej wystartowała ale w od(...)
449
Sezon na: ,,widziałam busa” powoli dobiega końca, z dnia na dzień kluby odkrywają karty i już praktycznie znamy składy większości drużyn. Cóż pozostaje nam odliczać dni do wiosny. (...)
103
Masarna Avesta zwyciężając finał Bauhaus Ligan została Drużynowym Mistrzem Szwecji w sezonie 2020.(...)
481
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan Masarna Avesta pokonała na własnym torze Indianernę Speedway Kumla w stosunku 47:43. Jutro mecz rewanżowy na Glottra Skog Arena(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com