Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
78
W rewanżowym, ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Lejonen Gislaved, padł wynik 51:39 dla gospodarzy. Dzięki temu zwycięstwu to Rospigg(...)
244
Dziś o godzinie 19:00 rozegrane zostaną rewanże meczy ćwierćfinałowych szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z tych dwóch spotkań.(...)
101
Lejonen Gislaved pokonało w pierwszym meczu półfinałowym szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik 48:42. Bardzo dobry występ zaliczyła dwójka Polaków startująca w zespole gospo(...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
196
W dniu dzisiejszym szwedzka Elitserien wkracza w fazę półfinałową walki o tytuł DM Szwecji. Na torach w Gislaved oraz Eskilstunie rozegrane zostaną pierwsze spotkania, z których po(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
100
Smederna Eskilstuna pokonała w ostatnim meczu rundy zasadniczej, na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy równe spotkanie rozegrał Grzegorz Walasek, któr(...)
250
Dzisiaj zostanie rozegrana 14, ostatnia kolejka rundy zasadniczej w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z czterech dzisiejszych spotkań(...)
305
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 13 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań. (...)
0
We wtorkowym spotkaniu w ramach 12. kolejki szwedzkiej Elitserien, VMS Elit Vetlanda bardzo wysoko wygrała na własnym torze z Rospiggarną Hallstavik 61:28. Bliski kompletu punktów(...)
57
We wtorkowy wieczór w ramach 12. kolejki szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla pokonała Piraternę Motalę w stosunku 48:42. Dla miejscowych najlepiej punktował Piotr Protasiewicz, (...)
0
We wtorkowy wieczór na stadionie Smederny Eskilstuna kibice mogli oglądać bardzo wyrównane spotkanie. Ostatecznie w meczu 12. rundy szwedzkiej Elitserien lepsi byli gospodarze, któ(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach 12. kolejki szwedzkiej Elitserien Masarna Avesta bardzo wysoko wygrała na własnym torzed z Dackarną Malilla 55:35. Najlepiej punktującym zawodnikiem go(...)
138
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 11 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań. (...)
64
We wtorkowym meczu szwedzkiej Elitserien w ramach 11 kolejki drużyna Piraterny Motala zremisowała przed własną publicznością z VMS Elit Vetlandy. Najlepiej wśród gospodarzy tego dn(...)
0
We wtorkowy wieczór na torze w Hallstavik doszło spotkania miejscowej Rospiggarny z Masarną Avesta. Pojedynek był bardzo wyrównany, ostatecznie zakończył się remisem. Najlepiej pun(...)
0
Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smedernę Eskilstuna w stosunku 48:42 w ramach 11. rundy szwedzkiej Elitserien. Wśród gospodarzy najlepiej punktował Maciej Janowski, któr(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach 11. kolejki szwedzkiej Elitserien Lejonen Gislaved na własnym torze pokonało Indianernę Kumla. Mecz był bardzo wyrównany, a ostateczny wynik to 49:41. (...)
289
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 11 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com