Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
9
Vetlanda Speedway pokonała na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 32:58. Z bardzo dobrej strony w zespole gości zaprezentowała się trójka Polaków: Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźnia(...)
132
Vestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kumla Indianerna pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Elskilstuna Smederna w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
88
Rospiggarna Halstavik pokonała na własnym torze Masarne Avesta w stosunku 59:31. Liderem miejscowej drużyny był Jason Doyle, który wywalczył 14 punktów. Najlepiej punktującym zawod(...)
0
Pyszny, gorący budyń, a może zimne lody czekoladowe? Z jednej strony w Hallstavik zapowiada się chłodny wieczór, zaś z drugiej, rozpalone do czerwoności sprzęgła żużlowych motocykl(...)
57
Już dziś ostatni pojedynek w ramach 4. kolejki szwedzkiej Elitserien. Poniżej przedstawiamy Państwu awizowane składy na to spotkanie.(...)
130
Rospiggarna Hallstavik rywalizująca w szwedzkiej Elitserien dokonała wzmocnienia. Nowym zawodnikiem drużyny został Norbert Kościuch. Polak w barwach nowego zespołu zadebiutuje w ju(...)
39
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Eskilstuna Smederna pokonała na własnym torze Vastervik Speedway w stosunku 49:41. (...)
26
Kumla Indianerna Speedway pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
37
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
Jeszcze dobrze nie opadły emocje po niedzielnej kolejce PGE Ekstraligi, a już niebawem kolejne emocje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Tym razem przenosimy się do Szwecji.(...)
22
Już dzisiejszego wieczoru odbędą się cztery spośród pięciu pojedynków najwyższej szwedzkiej ligi rozgrywkowej. Poniżej podajemy Państwu zestawienia przewidziane na dzisiejsze mecze(...)
70
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Halstavik w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Masarna pokonał(a) na własnym torze Dackrna w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
34
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Eskilstuna Smederna w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Indianerna Kumla zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Varstavik Speedway w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
0
W poniedziałek odbyło się spotkanie szwedzkiej Allsvenskan, w którym Griparna Nykoping zremisowała na własnym torze z Vargarną Norrkoping 45:45. W drużynie gospodarzy kolejny raz w(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com