Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
3
23 lipca w Vojens odbędzie się pierwszy z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Dzisiaj poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Rywalami Polaków będą Duńczycy, Czesi oraz Rosjanie.(...)
14
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie wygrała z Unią Tarnów w stosunku 52:38, a spotkanie było zaległym meczem 9 kolejki PGE Ekstraligi. Piotr Pawlicki w meczu zdołał wywalczyć (...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
0
Już jutro w Cardiff odbędzie się kolejna runda Grand Prix. Znamy listę startową jutrzejszych zawodów. W zawodach wystąpi trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Pio(...)
2
Podczas wtorkowego spotkania w lidze szwedzkiej Piotr Pawlicki zanotował groźnie wyglądający upadek podczas próbnego startu. Zawodnik został odwieziony do szpitala na szczegółowe b(...)
33
Piotr Pawlicki podczas wczorajszego spotkania szwedzkiej Elitserien upadł na tor podczas próbnego startu. Zawodnik został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania.(...)
0
W hicie 9 kolejki szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 50:40. Aż pięciu Polaków mogliśmy dzisiaj oglądać na torze w Kumla. Dobry wystę(...)
333
Bardzo fatalny w skutkach dla Piotra Pawlickiego okazał się upadek tuż przed biegiem nr. 8 meczu szwedzkiej Elitserien. (...)
1
W niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie doszło do pojedynku pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy. Najlepiej punkt(...)
5
W meczu pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami zeszłego sezonu doszło do nie lada niespodzianki. Na torze w Poznaniu Betard Sparta Wrocław rozgromiła Fogo Unię Leszno 58:32. (...)
0
Dzisiaj na poznańskim Golęcinie odbyło się spotkanie pomiędzy złotym i srebrnym medalistami Drużynowych Mistrzostw Polski. Pojedynek pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Lesz(...)
27
W sobotnie po południe zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. W szeregach biało-czerwonych doszło do kolejnej zmiany. Miejsce poobijanego Piotra Pawlickie(...)
0
Grzegorz Zengota we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył siedem punktów i uplasował się w połowie stawki. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Leszna ni(...)
14
W sobotnie popołudnie w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Polską i Rosją. W piątek na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w którym zwyciężył Patryk D(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
40
Na toruńskiej Motoarenie kibice czarnego sportu mogli obejrzeć kapitalne widowisko pomiędzy Get Well Toruń a Fogo Unią Leszno. Pojedynki obu zespołów zawsze rozpalają do czerwonośc(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)