Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Nicolai Klindt oraz David Bellego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
1
W niedzielne popołudnie na poznańskim Golęcinie doszło do pojedynku pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy. Najlepiej punkt(...)
5
W meczu pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami zeszłego sezonu doszło do nie lada niespodzianki. Na torze w Poznaniu Betard Sparta Wrocław rozgromiła Fogo Unię Leszno 58:32. (...)
0
Dzisiaj na poznańskim Golęcinie odbyło się spotkanie pomiędzy złotym i srebrnym medalistami Drużynowych Mistrzostw Polski. Pojedynek pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Fogo Unią Lesz(...)
27
W sobotnie po południe zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. W szeregach biało-czerwonych doszło do kolejnej zmiany. Miejsce poobijanego Piotra Pawlickie(...)
0
Grzegorz Zengota we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczył siedem punktów i uplasował się w połowie stawki. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Leszna ni(...)
14
W sobotnie popołudnie w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Polską i Rosją. W piątek na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w którym zwyciężył Patryk D(...)
0
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Patryk Dudek, drugi był Piotr Pawlicki, trzecie miejsce (...)
203
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie został rozegrany finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym żużlowcem w kraju okazał się Patryk Dudek, na dru(...)
6
Patryk Dudek zwyciężył w piątkowym finale IMP w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a trzeci był Maciej Janowski. Tuż za podium zawody zakończył Krystian Pieszczek.(...)
87
1 lipca o godzinie 18:30 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu ? Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Les(...)
40
Na toruńskiej Motoarenie kibice czarnego sportu mogli obejrzeć kapitalne widowisko pomiędzy Get Well Toruń a Fogo Unią Leszno. Pojedynki obu zespołów zawsze rozpalają do czerwonośc(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)
11
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
0
Jutro w Pradze zostanie rozegrana kolejna runda cyklu Grand Prix. W zawodach wystartuje trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki oraz Maciej Janowski. Po raz kolejny w zaw(...)
44
Ostatni mecz Get Well Toruń w Zielonej Górze pokazał, że toruńscy kibice nie mogą być pewni formy swoich liderów. Żaden z zawodników nie przywiózł dwucyfrowego wyniku, lider klasyf(...)
5
Maciej Janowski wygrał trzeci akt walki o koronę Mistrza Świata w Horsens. Na jednodniowym torze, który najlepszych żużlowców gościł po raz drugi, kolejne miejsca na podium należał(...)
10
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze Grand Prix Danii na torze CASA Arena w Horsens. Polak wyprzedził w biegu finałowym Australijczyka, Chrisa Holdera oraz Brytyjczyka, Taia Woffinden(...)
13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższeg(...)
2
Piotr Pawlicki podczas ostrowskiej rundy Speedway Best Pairs upadł na tor. Zawodnik z Leszna uczestniczył w dalszej części zawodów oraz we wczorajszym meczu ligowym w Gorzowie. Wy(...)
1
Dziś w Gorican rozegrany został półfinał FIM Speedway Grand Prix. W zawodach bardzo dobrze wypadła trójka Polaków. Piotr Pawlicki z kompletem punktów wygrał, Krzysztof Kasprzak zaj(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com