Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W dniu dzisiejszym doszło do konsultacji na lini GKSŻ a kluby 2.Ligi żużlowej, podczas których wyrażona została zdecydowana chęć rozegrania sezonu 2020, a także ustalona została wstępna data rozpoczęcia rozgrywek drugoligowych. Na 8 sierpnia zaplanowany start 2 Ligi żużlowej w tym roku. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
Gospodarze Smederna Eskilstula uległa na własnym torze w stosunku 44:46 z Piraterną Motala. Mecz był bardzo wyrównany i to właśnie biegi nominowane zadecydowały o tym kto mecz wygr(...)
2
Piotr Pawlicki to bez wątpienia największym pechowiec Grand Prix Polski. Zawodnik leszczyńskiej Unii aż trzy razy zapoznawał się z nawierzchnią warszawskiego toru. Po zawodach zawo(...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
18
Po dwóch rundach tegorocznego cyklu Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej z 26 punktami prowadzi Chris Holder. Na drugim miejscu znajdują się obecnie Greg Hancock wraz z Taie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
2
Na torze w Terenzano została rozegrana runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Z dzisiejszego turnieju awans do półfinału uzyskało siedmiu zawodników i jeden re(...)
2
W dniu jutrzejszym na trzech torach : Kings Lynn, Terenzano oraz Slangerup rozegrane zostaną kwalifikacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. (...)
48
Zwycięstwem pary Fogo Power w składzie Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Tobiasz Musielak zakończył się drugi finał Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Para z Polakami w skł(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu, pierwszej rundy szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala nie dała najmniejszych szans Lejonen Gislaved 55:35. W zespole Piratów bardzo dobre zawody odjechał(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
2
Duńczyk, Peter Kildemand triumfował w inauguracyjnych zawodach cyklu Grand Prix w słoweńskim Krsko. Popularny Pająk w biegu finałowym przywiózł za swoimi plecami drugiego, Jasona D(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
8
Ekipa Fogo Power nie próżnowała i szybko znalazła zastępcę dla Emila Sajfutdinowa na drugą rundę cyklu Speedway Best Pairs, która odbędzie się 5 maja w niemieckim Landshut. Ros(...)
1
Sezon dla Piotra Pawlickiego nie zaczął się po myśli zawodnika. W pierwszych dwóch meczach ligowych młodszy z braci Pawlickich nie prezentował poziomu do którego przyzwyczaił kibic(...)
0
W piątkowy wieczór na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz trzeciej rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Get Well Toruń. W meczu lepsi okazali się zawodni(...)
2
14 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozgrana jedna z tegorocznych rund cyklu Grand Prix. Wczoraj przyznano dziką kartę na te zawody, a stawkę zawodników uzupełnił P(...)
6
W piątkowy wieczór Fogo Unia Leszno rywalizowała w spotkaniu inauguracyjnym ze Stalą Gorzów. Leszczynianie na inauguracje ligi przegrali z gorzowianami. Piotr Pawlicki debiutu na p(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com