Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
Jutro w Pradze zostanie rozegrana kolejna runda cyklu Grand Prix. W zawodach wystartuje trójka Polaków ? Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki oraz Maciej Janowski. Po raz kolejny w zaw(...)
44
Ostatni mecz Get Well Toruń w Zielonej Górze pokazał, że toruńscy kibice nie mogą być pewni formy swoich liderów. Żaden z zawodników nie przywiózł dwucyfrowego wyniku, lider klasyf(...)
5
Maciej Janowski wygrał trzeci akt walki o koronę Mistrza Świata w Horsens. Na jednodniowym torze, który najlepszych żużlowców gościł po raz drugi, kolejne miejsca na podium należał(...)
10
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze Grand Prix Danii na torze CASA Arena w Horsens. Polak wyprzedził w biegu finałowym Australijczyka, Chrisa Holdera oraz Brytyjczyka, Taia Woffinden(...)
13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższeg(...)
2
Piotr Pawlicki podczas ostrowskiej rundy Speedway Best Pairs upadł na tor. Zawodnik z Leszna uczestniczył w dalszej części zawodów oraz we wczorajszym meczu ligowym w Gorzowie. Wy(...)
1
Dziś w Gorican rozegrany został półfinał FIM Speedway Grand Prix. W zawodach bardzo dobrze wypadła trójka Polaków. Piotr Pawlicki z kompletem punktów wygrał, Krzysztof Kasprzak zaj(...)
0
Gospodarze Smederna Eskilstula uległa na własnym torze w stosunku 44:46 z Piraterną Motala. Mecz był bardzo wyrównany i to właśnie biegi nominowane zadecydowały o tym kto mecz wygr(...)
2
Piotr Pawlicki to bez wątpienia największym pechowiec Grand Prix Polski. Zawodnik leszczyńskiej Unii aż trzy razy zapoznawał się z nawierzchnią warszawskiego toru. Po zawodach zawo(...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
18
Po dwóch rundach tegorocznego cyklu Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej z 26 punktami prowadzi Chris Holder. Na drugim miejscu znajdują się obecnie Greg Hancock wraz z Taie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
2
Na torze w Terenzano została rozegrana runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Z dzisiejszego turnieju awans do półfinału uzyskało siedmiu zawodników i jeden re(...)
2
W dniu jutrzejszym na trzech torach : Kings Lynn, Terenzano oraz Slangerup rozegrane zostaną kwalifikacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. (...)
48
Zwycięstwem pary Fogo Power w składzie Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Tobiasz Musielak zakończył się drugi finał Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Para z Polakami w skł(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu, pierwszej rundy szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala nie dała najmniejszych szans Lejonen Gislaved 55:35. W zespole Piratów bardzo dobre zawody odjechał(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com