Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
2
Duńczyk, Peter Kildemand triumfował w inauguracyjnych zawodach cyklu Grand Prix w słoweńskim Krsko. Popularny Pająk w biegu finałowym przywiózł za swoimi plecami drugiego, Jasona D(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
8
Ekipa Fogo Power nie próżnowała i szybko znalazła zastępcę dla Emila Sajfutdinowa na drugą rundę cyklu Speedway Best Pairs, która odbędzie się 5 maja w niemieckim Landshut. Ros(...)
1
Sezon dla Piotra Pawlickiego nie zaczął się po myśli zawodnika. W pierwszych dwóch meczach ligowych młodszy z braci Pawlickich nie prezentował poziomu do którego przyzwyczaił kibic(...)
0
W piątkowy wieczór na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz trzeciej rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Get Well Toruń. W meczu lepsi okazali się zawodni(...)
2
14 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozgrana jedna z tegorocznych rund cyklu Grand Prix. Wczoraj przyznano dziką kartę na te zawody, a stawkę zawodników uzupełnił P(...)
6
W piątkowy wieczór Fogo Unia Leszno rywalizowała w spotkaniu inauguracyjnym ze Stalą Gorzów. Leszczynianie na inauguracje ligi przegrali z gorzowianami. Piotr Pawlicki debiutu na p(...)
19
Waży 64 kg, jest na zdrowej diecie, uwielbia atmosferę PGE Narodowego w Warszawie i twierdzi, że teraz trzeba do niego mówić Piotr, a nie ?Piotruś Pan?, ponieważ zmienił się.(...)
21
Piotr Pawlicki, reprezentant Polski na żużlu, gościł w jednym z toruńskich akademików na studenckim lunchu. To efekt konkursu dla kibiców zorganizowanego przez PZM. 22-letnia Domin(...)
29
Piotr Pawlicki jest kolejnym zawodnikiem który wystartuje w XIII Memoriale Edwarda Jancarza, który odbędzie się 3 kwietnia w Gorzowie.(...)
2
Sezon 2016 dla Piotra Pawlickiego będzie pierwszym w którym wystartuje na pozycji seniora, zawodnik z Leszna będzie także debiutantem w cyklu Grand Prix.(...)
22
Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedzie do cieb(...)
32
Prokuratura Rejonowa w Lesznie umorzyła śledztwo w sprawie odpalenia racy przez Piotra Pawlickiego. Powodem podjęcia takiej decyzji jest niska szkodliwość społeczna.(...)
18
Szok już minął po wczorajszej informacji? Jeśli tak to zapraszamy na wywiad Piotra Pawlickiego o rozmowach z władzami klubu, o celach na sezon 2016 i przygotowaniach.(...)
368
W ciągu najbliższych dni, tygodni powinniśmy dostać potwierdzenie pytania z nagłówka. Bardzo wiele wskazuje na to, iż młodszy z braci Pawlickich zasili ekipę Vice-Mistrzów Polski.(...)
0
Przemysław i Piotr Pawliccy postanowili wesprzeć akcję Szlachetna Paczka.(...)
846
Piotr Pawlicki wyjaśnia plotki o ponownych rozmowach z działaczami Unii Leszno. Sam jednak chciałby podjąć rozmowy na temat startów z "Bykiem" na piersi w sezonie 2016(...)
982
Zawiłości między klanem Pawlickich a Fogo Unią Leszno trwają od dłuższego czasu. Klub z Leszna na początku grudnia poinformował, że nie doszedł do porozumienia z zawodnikami i brac(...)
3
Większość portali zajmujących się sportem żużlowym pisze o tym, że bracia Pawliccy nie dogadali się z władzami klubu w kwestii finansowej, a kibice już zapomnieli, że to w dużej mi(...)
345
W komunikacie zamieszczonym przez Klub Fogo Unia Leszno czytamy, iż obie strony nie doszły do porozumienia podczas dzisiejszego spotkania i postanowiły zakończyć negocjacje.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com