Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
256
Zespół Licencyjny zawiesił licencję MSC Wolfe Wittstock i tym samym niemiecki zespół nie przystąpi do rozgrywek 2.Ligi żużlowej w sezonie 2021.(...)
106
17 kwietnia miały ruszyć 2. Liga Żużlowa. GKSŻ podjęła jednak decyzję, by jeszcze raz przesunąć początek rozgrywek.(...)
113
W dniu dzisiejszym zarząd Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego wydał komunikat, w którym informuje, że podpisał umowę z juniorem Moje Bermudy Stali Gorzów, Kamilem Nowackim, dzięki (...)
192
Rozgrywki 2. Ligi Żużlowej będzie można śledzić na antenie Motowizji na wyłączność już drugi rok z rzędu! Pierwszy mecz planowany jest na sobotę 17 kwietnia. (...)
117
Upływa drugi miesiąc od czasu kiedy przyjąłem funkcję Prezesa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Wszyscy pracujemy intensywnie, a sezon zbliża się szybko. Jesteśmy w okresie inte(...)
125
Damian Baliński w sezonie 2021 będzie pełnił dwie funkcję. Poza startami w Metalika Recycling Kolejarzu Rawicz będzie również wraz z Romanem Jankowskim zajmował się szkoleniem młod(...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie(...)
0
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
288
9 miesięcy temu
Zarząd RzTŻ Rzeszów wystosował wniosek do władz Głównej Komisji Sportu Żużlowego o przesunięcie o miesiąc inaugurację 2.Ligi żużlowej. Wniosek poparty został przez większość prezes(...)
237
Wczoraj informowaliśmy, że GKSŻ zezwoliła Stali Rzeszów na trójczłonową nazwę, mimo że regulamin stanowi inaczej. Pojawia się pytanie, dlaczego ostrowski klub musiał się podporządk(...)
214
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy St(...)
0
Od nadchodzącego sezonu klub żużlowy z Rzeszowa będzie występować pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. Maciej Kuciapa, wychowanek rzeszowskiego klubu a obecnie trener Motoru Lublin n(...)
166
W nadchodzącym sezonie klub z Rzeszowa będzie występować w rozgrywkach 2.Ligi żużlowej pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. (...)
130
10 miesięcy temu
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
93
Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany sportowcom i organizatorom. W Polsce dla przykładu ruszyły rozgrywki żużlowe ale z opóźnieniem i w dodatku z ograniczeniami. Na stadi(...)
105
Bardzo trudno jest wszystkim dogodzić. Zwłaszcza układając terminarz startów. Dużo zastrzeżeń do harmonogramu ma Piotr Rusiecki, prezes Unii Leszno. Według niego kalendarz startów (...)
103
Po udanym minionym sezonie w barwach RzTŻ Rzeszów kolejną szansę startów otrzymuje Kenneth Hansen. Duńczyk zakończył sezon ze średnią 1,955 pkt. na bieg.(...)
144
Zgodnie z zapowiedziami GKSŻ poznaliśmy pełny terminarz startów dla 2. Ligi Żużlowej w 2021 roku. W nadchodzącym sezonie udział weźmie siedem drużyn: cztery polskie i trzy zagranic(...)
1
Swój kalendarz startów poznały drużyny startujące w PGE Ekstralidze. Kiedy zaś zostanie opublikowany terminarz dla pozostałych lig, nad którą bezpośrednią piecze stanowi Główna Kom(...)
0
Miniony sezon mimo dziwnego i z wieloma ograniczeniami do udanych może zaliczyć Marcus BIrkemose. Duński junior już został okrzyknięty jednym z talentów, który może w swojej karier(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com