Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
932
Wolfe Wittstock zaprezentowało kadrę na 2022 r.(...)
740
Sam Masters wzmocni Kolejarza Rawicz.(...)
746
Daniel Kaczmarek nowym zawodnikiem w Rawiczu.(...)
493
Mads Hansen nowym zawodnikiem Landshut.(...)
402
Jeszcze do nie dawna nie wiadomo było czy rawiczanie przystąpią do rozgrywek ligowych w sezonie 2022. Dziś drużyna z Wielkopolski poinformowała o zmianie trenera. Romana Jankowskie(...)
237
Dawid Rempała poinformował dzisiaj, że w przyszłym roku nie będzie startował na drugoligowym froncie w barwach Unii Tarnów.(...)
423
Działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego przedstawili strategię rozwoju żużla w stolicy Podkarpacia. Jeden z punktów w planach rozwoju zakłada awans RTŻ do pierwszej ligi w pr(...)
239
Kolejne transfery Trans MF Landshut Devils.(...)
886
Trans MF Landshut Devils kompletuje kadrę na 2022 rok. Niemiecki zespół, który w debiucie w rozgrywkach 2.Ligi polskiej uzyskał awans chce oprzeć swój skład na zawodnikach z tego (...)
224
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym 2.Ligi żużlowej Trans MF Landshut Devils na własnym torze pokonało OK Bedmet Kolejarz Opole 52:38. Tym samym Diabły z Landshut przyjadą za tydzien do O(...)
778
Kevin Woelbert z poznańskiego SpecHouse PSŻ triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach 2.Ligi żużlowej rozgrywanych w niemieckim Wittstock. Drugie miejsce zajął zwycięzca rundy zasa(...)
227
Norick Bloedorn zostaje w Trans MF Landshut Devils na sezon 2022(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Choć kibice wiele w żużlu już widzieli to jednak porażkę 30 punktami mało, która drużyna jest w stanie odrobić w rewanżu. W takiej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem 2.Ligi żuż(...)
130
OK Bedmet Kolejarz Opole wypożyczył do końca sezonu Bartłomieja Kowalskie z Eltrox Włókniarz Częstochowa.(...)
1
Do sporego zamieszania doszło w dzisiejszym meczu 2.Ligi żużlowej pomiędzy Opibet Lokomotiv Daugavpils a OK Bedmet Kolejarzem Opole. (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com