Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Janusz Stachyra: Trzeba było gonić bieg za biegiem, aby zaliczyć mecz. Nikt nam zwycięstwa z Kolejarzem nie podarował.(...)
200
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 30:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Ligowe zmagania na polskich torach trwają, przed nami kolejny weekend z żużlem, jednak nasza drużyna tym razem nie odbędzie meczu ligowego. Przypomnijmy bowiem, że spotkanie z Unią(...)
102
Stanisław Burza: „Mogliśmy mieć większą zaliczkę na mecz rewanżowy”(...)
105
Paweł Piskorz(...)
105
Oskar Bober: „Mam świetnie przygotowany sprzęt na ten sezon” (...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
169
SpecHouse PSŻ Poznań poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Już od najbliższego spotkania parw poznańskich Skorpionów będzie mógł bronić Michael Palm Toft.(...)
101
Składy na niedzielne mecze 2 ligi.(...)
109
Eduard Krcmar w sobotnim spotkaniu zdobył 6 punktów, zdobywając kolejno: 0,1,1,2,2 punkty. (...)
103
Skład na sobotni mecz 2 ligi w Tarnowie(...)
104
Emocje po inauguracji sezonu przy Hetmańskiej powoli opadają, natomiast przygotowujemy się do ligowej potyczki na Łotwie, gdzie zmierzymy się z Optibet Lokomotivem Daugavpils. Po s(...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com