Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Największa niewiadomą dzisiejszego półfinału DPŚ i kadry Polski zdaje się być Janusz Kołodziej. Sympatyczny zawodnik Unii Leszno od początku sezonu boryka się z problemami. Mimo ws(...)
0
Rok temu, bo zawirowaniach ze swoją przynależnością klubową, Przemysław Pawlicki znalazł pracodawcę dopiero 30 kwietnia, czyli blisko miesiąc po starcie rozgrywek. Czy w tym sezoni(...)
0
Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy o tym, iż Unia Leszno zrezygnowała z braci Pawlickich. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż bracia przeciągali negocjacje i klub uznał, że m(...)
0
Wczorajszy finał MMPPK zakończył się fatalnie dla naszego zawodnika Mikołaja Curyło. "Miki" zanotował dwa groźne upadki i to nie z własnej winy. Szczególnie boleśnie bydgoszczanin (...)
0
Jednym z faworytów tegorocznych finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z pewnością będzie Przemysław Pawlicki. Polski zawodnik, mimo młodego wieku ma już wielkie doświad(...)
0
We wtorek informowaliśmy, iż są opóźnienia w dopełnieniu formalności kontraktowych na linii bracia Musielakowie - Unia Leszno, z winy klubu. Nie ma to jednak nic wspólnego z Przemy(...)
0
Przez dwa lata trwał konflikt na linii Unia Leszno - rodzina Pawlickich. Teraz saga ta doczekała się zakończenia. Prezes Józef Dworakowski nie krył swojego zadowolenia z powrotu Pr(...)
0
14 lat temu
Drużyna aktualnych mistrzów Elite League - Coventry Bees, zawiesiła na 28 dni Piotra i Przemysława Pawlickich. Powodem nałożenia kary jest rezygnacja Polaków z udziału w czwartkowy(...)
0
Polscy juniorzy w składzie Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i bracia Przemysław i Piotr Pawliccy, zajęli dopiero drugie miejsce w półfinale DMŚJ w Rawiczu. O cztery (...)
0
Wysokim zwycięstwem Piraterny zakończył się kolejny pojedynek w szwedzkiej Elitserien. "Piraci" pokonali zespół vastervik 57:33. Dobre występy zanotowali wszyscy Polacy startujący (...)
0
Niezbyt miło dzisiejsze spotkanie pomiędzy KSM Krosno a KS Stokłosą Polonią Piłą wspominać będą Martin Malek oraz Przemysław Pawlicki. Po zakończeniu dziewiątego biegu rozpędzony C(...)
0
Przed chwilą w Gnieźnie zakończył się pierwszy sparing, w którym miejscowa drużyna rywalizowała z Falubazem Zielona Góra. Goście wygrali trening punktowany 40:50. Wyborną formę zap(...)
0
Nadal finału nie doczekała się sprawa braci Pawlickich, którzy z powodu zbyt wygórowanych żądań finansowych na trzy tygodnie przed startem sezonu pozostają bez klubów w Polsce oraz(...)
0
Nadal nierozstrzygięta pozostaje kwestia przyszłorocznych startów braci Przemysława i Piotra Pawlickich. Chętni na ich pozyskanie muszą nie tylko spełnić żądania zawodników, ale ta(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com