Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
41
Na jedenaście dni przed finałową rundą TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, organizatorzy poinformowali, że sprzedano ponad (...)
0
Michael Jepsen Jepsen pokazuje się z bardzo dobrej strony w tegorocznym cyklu TAURON SEC. Duńczyk po raz pierwszy w karierze ma okazję wystartować we wszystkich czterech turniejach(...)
40
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów sprzed dwóch lat, Maksym Drabik wystartuje podczas czwartej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Repre(...)
0
Pod koniec września żużel po raz drugi z rzędu zagości na wyremontowanym Stadionie Śląskim. W legendarnym Kotle Czarownic ponownie odbędzie się wielki finał TAURON SEC. Jednym z na(...)
136
Jedynym reprezentantem Niemiec w tegorocznym cyklu TAURON SEC jest Kai Huckenbeck. Zawodnik z Wuppertal miał już okazję zaznajomić się z Mistrzostwami Europy, ponieważ w przeszłośc(...)
60
Stadion Śląski w Chorzowie kojarzy się przede wszystkim z pierwszym w historii polskiego żużla tytułem Indywidualnego Mistrza Świata, zdobytym przez Jerzego Szczakiela w 1973 roku.(...)
106
Mikkel Michelsen triumfował w 3 finale Speedway European Championship rozgrywanym w duńskim Vojens. Drugie miejsce po zaciętej walce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś trzecie dla ko(...)
715
3 lata temu
O godzinie 18:00 w duńskim Vojens rozpocznie 3 Finał Speedway European Championship. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z tych zawodów.(...)
144
W najbliższą sobotę w Vojens odbędzie się III runda Speedway Europe Championship. Początek zawodów o godz. 18.00(...)
0
Kolejną zmiana jaka nastąpiła w obsadzie 3 rundy cyklu Speedway European Championship jest zastępstwo przechodzącego rehabilitację po kontuzji Andersa Thomsena. W miejsce Duńczyka (...)
30
Nie Jurica Pavlic jak wcześniej informowano, lecz Andrij Kudriaszow zastąpi kontuzjowanego Davida Bellego podczas 3 rundy cyklu Speedway European Championship, która rozegrana zost(...)
103
Tegoroczne zmagania w TAURON Speedway Euro Championship to siódma edycja cyklu w jego rozszerzonej wersji. Po dwóch rundach, na czele stawki znajduje się Grigorij Laguta, który ma (...)
128
Po nienajlepszej inauguracji w Guestrow, Paweł Przedpełski zanotował znacznie lepszy występ w drugiej rundzie TAURON SEC, która 27 lipca odbyła się w Toruniu. Na Motoarenie Polak z(...)
23
Indywidualny Mistrz Europy sprzed dwóch lat, Andzejs Lebedevs wystąpi podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship w Vojens. Łotysz zastąpi Roberta Lamberta, który z po(...)
410
Na skutek kontuzji odniesionej podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu, David Bellego wycofał się z sobotnich zmagań w Vojens. Jego miejsce zajmie Jurica Pavlic. (...)
176
Leon Madsen wygrał drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się w Toruniu. Duńczyk zdobył 15 punktów i zajmuje drugiej miejsce w klasyfikacji pr(...)
2
Pechowo zakończył się dla Davida Bellego udział w 2 finale Tauron Speedway Euro Championship na toruńskiej MotoArenie. Francuz zanotował upadek na Motoarenie i został odwieziony do(...)
26
Przed momentem na toruńskiej Motoarenie zakończył się ostatni wyścig drugiego finału Speedway European Championship. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Gr(...)
311
ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo za pośrednictwem naszego portalu wyników z dzisiejszych zawodów Będziemy relacjonować 2 finał SEC oraz mecz Nice 1.Ligi żużlowej jak równ(...)
1
Bartosz Smektała w wielkim stylu zadebiutował w cyklu TAURON SEC. W pierwszej rundzie tegorocznych zmagań w Guestrow Polak zajął trzecie miejsce i okazał się najlepszym z biało-cze(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com