Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
130
W najbliższą sobotę na toruńskiej Moto Arenie odbędzie się druga runda Speedway Euro Championship, początek tego turnieju o godzinie 18.00. Zapraszamy na krótką zapowiedz tej niezw(...)
0
Zawodnikiem, który pojedzie z dziką kartą podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu jest Adrian Miedziński. Polak nie może zaliczyć tego sezonu do udanych, ale ma nadzieję na dobr(...)
0
David Bellego zaliczył udany debiut w cyklu TAURON SEC, ponieważ w pierwszej rundzie tegorocznych zmagań w Guestrow zdobył osiem punktów i zajął dziewiąte miejsce. Zawodnik z Franc(...)
150
Koncerty, konkursy, animacje, wywiady oraz spotkania z legendami toruńskiego żużla. To wszystko znajdziecie w Miasteczku Kibica, które powstanie z okazji drugiej rundy TAURON SEC w(...)
83
Grigorij Łaguta wygrał pierwszą rundę tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rosjanin zdobył w Güstrow 15 punktów i jest liderem klasyfikacji przejściowej cyklu.(...)
124
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
26
Rosjanin, Grigorij Łaguta triumfował w I rundzie cyklu Speedway European Championship rozrywanej w niemieckim Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, zaś trzecie co jest olbrzym(...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
242
Podczas konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, przedstawiono kilka organizacyjnych zmian w „życiu” cyklu. Jedno jest pewne – tegoroczny SEC przejd(...)
0
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
0
Przed finałową rundą zmagań SEC 2016, Duńczyk zajmował dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i wydawało się, że nie będzie liczył się w walce choćby o awans do pierwszej piąt(...)
15
Znamy już pełną obsadę tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship. Dzisiaj poznaliśmy, z jakimi numerami na plastronach będą startować stali uczestnicy cyklu.(...)
1
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, Bartosz Smektała oraz Paweł Przedpełski otrzymali od organizatorów ostatnie dwie stałe„dzikie karty” na Speedway Euro Championship 2019. Pierws(...)
7
Kai Huckenbeck jest kolejny zawodnikiem, który otrzymał od organizatorów stałą „dziką kartę” na cykl Indywidualnych Mistrzostw Europy 2019, który 13 lipca rozpocznie się w niemieck(...)
14
Duńczycy, Nicki Pedersen oraz Anders Thomsen otrzymali od organizatorów stałe „dzikie karty” na starty w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship 2019.(...)
4
Pechowo dla Petera Kildemanda zakończył się sobotni turniej SEC Challenge w węgierskim Nagyhalasz. W piętnastym wyścigu dnia Duńczyk zaliczył upadek, w którym uczestniczył również (...)
286
Grigorij Łaguta wygrywa z kompletem punktów SEC Challenge w Nagyhalasz. Drugie miejsce zajął David Bellego, a podium uzupełnił Vaclav Milik. Awans do cyklu SEC uzyskali również Mic(...)
767
W sobotę czekają nas wielkie żużlowe emocje. W węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge a na torach w Krakowie i Pardubicach zostaną rozegrane eliminacje do cyklu IMŚJ. Zap(...)
23
W najbliższą sobotę na torze w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge, czyli decydująca runda eliminacji, która wyłoni kolejnych stałych uczestników tegorocznego cyklu Mi(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com