Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
2
Ojciec Patryka Dudka - Sławomir potwierdza, że Unibax Toruń bardzo mocno zabiega o jego syna. Falubaz Zielona Góra natomiast oferuje zbyt mało. Ojciec zawodnika stwierdził nawet, ż(...)
0
Niestety nie stało się tak jak spekulowano przed spotkaniem w Wiechlicach, podsumowującym sezon zielonogórskiego Falubazu. Chodzi o podpis pod nowym kontraktem Patryka Dudka, który(...)
1
Zielonogórski Falubaz i częstochowski Włókniarz zakończył sezon żużlowy 2013 dwumeczem o Puchar Fair Play. W sobotę na torze przy ulicy Olsztyńskiej zwycięstwo odniosły Lwy, wygryw(...)
1
Dzisiejszego popołudnia cała żużlowa Polska usłyszała werdykt Komisji Orzekającej w sprawie nie rozegranego meczu finałowego Enea Ekstraligi. Oto co zaraz po ogłoszeniu kary dla U(...)
0
W rozegranym dzisiaj w Częstochowie meczu rewanżowym Lotto Puchar Fair-Play minimalnie zwyciężyli gospodarze 46:44. Pomimo wygranej Dospelu Włókniarza, puchar Fair Play przypadł dr(...)
0
W dniu dzisiejszym rozgrywany był pierwszy mecz o puchar Fair-Play. Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Włókniarz Częstochowa w stosunku 57:33. Prezentujemy Państ(...)
1
Drużynowym Mistrzem Polski 2013 została zespół zielonogórskiego Stelmetu Falubaz. Trener Zielonogórzan, Rafał Dobrucki po dekoracji na specjalnej konferencji podsumował swoją druży(...)
1
Żadne dziwne kombinacje nam dzisiaj tego szczęścia nie zabiorą - tymi słowami kapitan Stelmetu Falubazu Zielona Góra, Piotr Protasiewicz podsumował całą sytuację do jakiej doszło d(...)
0
Niedosyt - to słowo chyba idealnie opisuje nastoje panujące w ekipach Unibaxu Toruń i Stelmetu Falubazu Zielona Góra po pierwszym meczu finałowym. Niedosytu, z pewnością, nie odczu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 21 kolejki Unibax Toruń pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu(...)
2
Patryk Dudek został dzisiaj Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów. Młody DuZers zdobył najwięcej punktów w trzech tegorocznych finałach rozgrywanych w Pile, Berwick oraz Terenzano(...)
0
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej MotoArenie odbędzie się pierwszy tegoroczny mecz finałowy Enea Ekstraligi. Na przeciwko siebie staną dwie bardzo utytułowane drużyny - Unib(...)
1
Toruń czy Zielona Góra, Zielona Góra czy Toruń? Które z tych miast przez najbliższy rok będzie mogło szczycić się mianem żużlowej stolicy Polski? Na to pytanie odpowiedź poznamy do(...)
0
Wiele kontrowersji wzbudza nadal stan nawierzchni toru do półfialowego meczu Enea Ekstraligi z ubiegłej niedzieli pomiędzy Stelmetem Falubazem Zielona Góra a Unia Tarnów. Spotkanie(...)
0
Już w niedzielę na toruńskiej MotoArenie odbędzie się pierwszy mecz finałowy Enea Ekstraligi 2013. Miejscowy Unibax podejmie w nim faworyzowaną ekipę Stelmetu Falubazu Zielona Góra(...)
0
Już w niedzielę o godzinie 18:45 na MotoArenie w Toruniu rozpocznie się kolejny wielki żużlowy spektakl. W finale Enea Ekstraligi 2013 na przeciwko siebie staną ekipy Unibaxu Toruń(...)
0
Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w Enea Ekstralidze. W wielkim finale rozgrywek zmierzą się trzecia i czwarta drużyna ubiegłego sezonu, czyli Unibax Toruń i Stelmet Falubaz Zi(...)
0
Dzisiaj poznaliśmy finalistów Enea Ekstraligi. I tak jednym z nich został po wygranej na własnym stadionie Stelmet Falubaz Zielona Góra, który bez większych problemów nie dość, że (...)
0
Stało się to, co wszyscy zakładali. Unia Tarnów nie sprostała Falubazowi, w zasadzie ani przez chwilę nie nawiązując wyrównanej walki z rywalem. Klasą samą dla siebie okazał się by(...)
0
Po nikłym zwycięstwie w Mościcach wciąż aktualny jeszcze mistrz Polski przyjeżdża do Zielonej Góry z zamiarem obrony wyniku. W oczach kibiców w całym kraju jest to zadanie z gatunk(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com