Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
1
Podczas niedzielnego starcia w ramach XIV kolejki PGE Ekstraligi Nicki Pedersen dwukrotnie upadał na tor. Drugi z wypadków okazał się opłakany w skutkach.(...)
0
Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
329
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 16.45 rozpocznie się pojedynek pomiędzy Get Well Toruń i Stelemt Falubazem Z(...)
109
W najbliższą niedzielę zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. Jako przedostatni mecz XIV kolejki zaplanowano mecz na toruńskiej Motoarenie.(...)
36
Zwycięstwem ex aequo Bocar Włókniarza Częstochowa i Francepolu Falubazu Zielonej Góry zakończyła się XII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w środę na c(...)
103
Para juniorów Stelmet Falubaz Zielona Góra triumfowali w dzisiejszym finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanym na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzo(...)
0
W ramach XIV kolejki PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmował na swoim obiekcie ekipę Betard Sparty Wrocław. Zielonogórzanie ulegli w stosunku 44:46. Dwa punkty do do(...)
12
Wrocławianie przyjechali do Zielonej Góry jak po swoje i z Winnego Grodu wyjechali bogatsi o trzy ligowe punkty.(...)
100
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W najbliższą niedzielę w PGE Ekstralidze dojdzie do dwóch spotkań w ramach XIII kolejki. Oba spotkania zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Zapraszamy państwa na zapoznanie się (...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piątkowy wieczór dla kibiców PGE Ekstraligi będzie bardzo długi. Czekają nas wizyty w Grudziądzu i Lublinie.(...)
0
Pewny tryumf zielonogórzan w derbowym spotkaniu sprawił, że w boksach nie brakowało dobrego humoru. Damian Pawliczak indywidualnie zdobył jednak tylko dwa punkty.(...)
0
Za nami kolejne derby województwa lubuskiego, w których gorzowska Stal zaprezentowała się bardzo słabo, przegrywając 57:33. Oceny meczu dokonał trener gorzowian – Stanisław Chomski(...)
0
Piętnaście wyścigów spotkania, osiem drużynowo wygranych biegów Stelmet Falubazu, jeden truly.work Stali Gorzów. Ta statystyka wystarczy, aby domyślić się, jakie rozstrzygnięcie pr(...)
199
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonała na własnym torze Truly.work Stal Gorzów w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Niedzielne popołudnie z PGE Ekstraligą rozpoczniemy w stolicy Dolnego Śląska, gdzie czeka nas mecz zespołów z górnej części tabeli. Na koniec dnia w Zielonej Górze wielkie derby p(...)
0
W III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanej w czeskich Pardubicach ekipa Francepolu Falubazu Zielona Góra zajął wspólnie z Bocar Włókniarzem Częstochowa pierws(...)
11
49:41 zwyciężył Stelmet Falubaz Zielona Góra na torze w Lublinie w spotkaniu 10. kolejki PGE Ekstraligi. Po zawodach mielismy okazję wysłuchać menedżera Adama Skórnickiego i lidera(...)
2
Po ważnej wygranej w Toruniu Speed Car Motor Lublin nie dał rady walczącemu o czołową czwórkę Stelmet Falubazowi Zielona Góra ulegając 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził Martin(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com