Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
276
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Speed Car Motor Lublin w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 16.15 zmierzą się drużyny z Wrocławia oraz Gorzowa, natomiast o 19.00 rozpoc(...)
272
10. kolejkę PGE Ekstraligi zakończy mecz w Lublinie. Podajemy zapowiadane zestawienia personalne na to spotkanie. W pierwszym meczu w Zielonej Górze wygrał Stelmet Falubaz w stosun(...)
287
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O 16.15 zmierzą się zespoły z Wrocławia i Częstochowy, natomiast o 19 będziemy emocjono(...)
0
W poniedziałek 17 czerwca rozegrano zaległą rundę DMPJ w Poznaniu. (...)
51
W hicie VIII kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa wygrał ze Stelmet Falubaz Zielona Góra 51-39, zgarniając nie tylko dwa punkty meczowe, ale też i dodatkowo bonus. Z(...)
43
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Pojedynek rozpoczął się bardzo dobrze w wykonaniu jeźdźców spod Jasnej Góry. Zawodnicy Falubazu powoli się rozkręcali i ostatecznie zwyciężyli w stosunku 49:41.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
120 okrążeń w wiadomą stronę i 7 kolejka PGE Ekstraligi przejdzie do historii. Po piątkowych arcyciekawych meczach we Wrocławiu i Toruniu, w niedzielę czekają nas pojedynki w Grudz(...)
0
Fogo Unia Leszno wygrała kolejny mecz w VI kolejce PGE Ekstralidze z Stelmet Falubaz Zielona Góra, wynikiem 51-39. Za kontuzjowanego zawodnika gości Brady Kurtza na torze widzieliś(...)
0
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
0
Stelemet Falubaz Zielona Góra przegrał w VI kolejce PGE Ekstraligi z drużyną Fogo Unii Leszno. Dobry występ na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zanotował Martin Vaculik, który w(...)
87
Za nami VI runda DMPJ, która 29 maja br. odbyła się w Poznaniu. (...)
12
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać spotkanie dwóch najlepszych drużyn w PGE Ekstralidze. Niepokonanej Fogo Unii Leszno i Stelmet Falubaz Zielona Góra. (...)
0
Zielonogórzanie w niedzielnym hicie VI kolejki PGE Ekstraligi ulegli na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Patryk Dudek niedzielnego pojedynku nie zaliczy do udanych, zawodnik wy(...)
50
Stelemt Falubaz Zielona Góra w niedzielnym pojedynku na stadionie im. Alfreda Smoczyka uległ miejscowej Fogo Unii Leszno w stosunku 51:39. Zielonogórzanie na początku spotkania trz(...)
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra w niedzielny wieczór o ligowe punkty walczył w Lesznie. W hicie VI kolei PGE Ekstraligi lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy zwyciężyli(...)
11
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelemet Falubazem Zielona Góra. Pojedynki leszczyńsko- zielonogórskie były z(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com