Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
87
4 lata temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
240
Falubaz 2.020 to nazwa kevlaru, w jakim będzie prezentował się klub z Zielonej Góry w nowym sezonie PGE Ekstraligi. Oczywiście dominujące kolory to żółty, biały i zielony.(...)
6
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli żużlowcy Stelmet Falubazu, którzy powrócili z urlopów. Przed nimi zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia w terenie a także gry zespołowe.(...)
57
Władze Falubazu potwierdzają, że trwały zaawansowane rozmowy z włodarzami Polonii Piła aby uczynić w drugoligowym klubie miejsce rozwoju dla młodych żużlowców z Zielonej Góry. Nied(...)
56
Niemal w ostatniej chwili Stelmet Falubaz Zielona góra pozyskał młodego Duńczyka, Jonasa Jeppesena.(...)
102
W przededniu zamknięcia okienka transferowego Stelmet Faluabz zamyka skład na nadchodzący sezon. Ostatnim zawodnikiem zgłoszonym przez zielonogórski klub jest junior Jakub Osyczka.(...)
1
Dwoma kontraktami pochwalił się Stelmet Falubaz Zielona Góra. Na pokładzie zespołu zostają Mateusz Tonder i Damian Pawliczak. Obaj zasilą szeregi juniorskiej formacji klubu.(...)
1
Dziś miała miejsce konferencja prasowa klubu z Zielonej Góry. Na ogólnej części doszło do podsumowania mijającego sezonu, wyjaśnienia sytuacji związanej ze zmianą na stanowisku tre(...)
37
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował o pierwszym juniorze, który podpisał z nimi kontrakt. Jest to 20 – letni zawodnik, który w mijającym sezonie przywiózł 45 punktów. I będzi(...)
499
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podpisał 3 – letnią umowę z 18 – letnim Janem Kvechem. Czech jest uznawany za wielki talent. W tegorocznych IMŚJ zajął 6. miesj(...)
103
Dziś kolejnego zawodnika potwierdził Stelmet Falubaz Zielona Góra. Z klubem kontrakt podpisał Sebastian Niedźwiedź. Zawodnik w tym roku startował zarówno w PGE Ekstralidze, gdzie n(...)
153
W sobotnie popołudnie Stelmet Falubaz poinformował o przedłużeniu kontraktu z Michaelem Jepsenem Jensenem. Duńczyk w tym sezonie reprezentując Gród Bahusa przywoził średnio 1,779 p(...)
40
Trener Piotr Żyto ma już w talii czterech seniorów. Do Martina Vaculika, Antonio Lindbaecka i Piotra Protasiewicza dziś dołączył kolejny.(...)
132
Antonio Lindbaeck oficjalnie został zaprezentowany jako zawodnik Selmet Falubazu ZIelonej Góry. W minionym sezonie w barwach MRGARDEN GKM - u Grudziądz wykręcił średnią 1,516 pkt n(...)
55
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował, że ich najskuteczniejszy żużlowiec sezonu 2019 zostaje w klubie na kolejny rok. Mowa oczywiście o Martinie Vaculiku.(...)
398
Antonio Lindbäck postanowił zakończyć swoją przygodę z drużyną GKM-u i parafował dziś dwuletni kontrakt na starty w ekipie Stelmet Falubazu Zielona Góra. Szwed ma zastąpić Nickiego(...)
120
Piotr Protasiewicz oficjalnie potwierdzony przez Falubaz do startów w ich barwach w nastepnym sezonie żużlowym. W minionym sezonie PePe ze średnią 1,512 pkt na bieg zajął 34. miejs(...)
401
Sporo ostatnio pisaliśmy o odejściu Adama Skórnickiego z funkcji menedżera Stelmet Falubazu Zielona Góra. Na dzień przed otwarciem okna transferowego wiemy, że jego następcą będzie(...)
834
Wczoraj klub z Grodu Bachusa oznajmił, iż Adam Skórnicki, nie będzie pełnił funkcji trenera w przyszłym sezonie. (...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com