Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STELMET FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
232
Już w najbliższą niedzielę podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Zielonej Góry. Dziś odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął trener Stali i kapitan żółt(...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra w piątkowe popołudnie przed własną publicznością pokonał drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 46:44, a podczas zawodów z b(...)
150
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
37
W piątkowe popołudnie oraz wieczór będziemy emocjonować się zmaganiami pomiędzy drużynami z Częstochowy i Lublina oraz Zielonej Góry i Grudziądza. Na niedzielę zaplanowano natomias(...)
51
W ostatnim spotkaniu II kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonała Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Tai Woffinden, który zdobył 1(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Tai Woffinden, który zdobył komplet punktów.(...)
107
W piątek i niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonowali się zmaganiami pomiędzy Gorzowem i Lubl(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Mimo, że leszczynianie byli osłabieni kontuzją Jarosława Hampel, to udał(...)
466
W inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra na własnym torze pokonał Get Well Toruń 53:37. Z bardzo dobrej strony zielonogórskiej publiczności pokazał się n(...)
109
W piątek o godzinie 18.00 w Zielonej Górze zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. W pierwszym w tym roku spotkaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej zmierzą się zespoły St(...)
112
Już w piątek odbędzie się rewanżowy trening punktowany, w którym Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z pierwszoligowym ROW-em Rybnik. Znamy awizowane zestawienia obu ekip.(...)
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
298
Dzisiaj w na stadionie w Rybniku odbędzie się trening punktowany, w którym miejscowy ROW zmierzy się ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Znamy awizowane składy obu drużyn na to spot(...)
501
W rewanżowym spotkaniu sparingowym na torze w Zielonej Górze miejscowy Falubaz przegrał z Fogo Unią Leszno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 32:58. Najskuteczniejszym przedstawici(...)
630
O godzinie 17:00 na torze przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscowym Stelmet Falubazem Zielona Góra a Fogo Unią Leszno. Port(...)
109
W środowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelmet Flubazem Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem (...)
0
We wtorek Trybunał Polskiego Związku Motorowego wydał wyrok po odwołaniu się klubu Unibax Toruń od decyzji Komisji Orzekającej Ligi za nie wyjechanie do drugiego meczu finałowego r(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra ogłosił dzisiaj, że aktualny Mistrz Świata Juniorów, Patryk Dudek pozostaje w drużynie wiążąc się z nim trzyletnim kontraktem. W ten sposób przerwane z(...)
1
Trybunał Polskiego Związku Motorowego wydał wyrok na Unibax Toruń za ucieczkę z finałowego meczu Enea Ekstraligi.(...)
2
Jak informuje portal "sport.zgora.pl" Patryk Dudek porozumiał się ze swoim macierzystym klubem odnośnie przyszłorocznych startów. "Duzers" występować w Falubazie ma przez najbliższ(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com