Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Podczas wczorajszego spotkania angielskiej Rowe Motor Oil Premiership Jason Doyle już w pierwszym swoim występie zanotował upadek pechowo uderzając w bandę.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
WYWIAD - Wiadomości
449
Sezon na: ,,widziałam busa” powoli dobiega końca, z dnia na dzień kluby odkrywają karty i już praktycznie znamy składy większości drużyn. Cóż pozostaje nam odliczać dni do wiosny. (...)
100
Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie ...(...)
29
Na triumf całej drużyny wpływ ma postawa juniorów.(...)
0
Sezon zbliża się wielkimi krokami. Przeczytajcie co do powiedzenia ma nowy zawodnik Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań - Przemysław Liszka(...)
153
Sezon żużlowy w Polsce coraz bliżej. Przeczytajcie co słychać u Marka Lutowicza(...)
101
Damian Dróżdż jest jednym z juniorów zespołu Betard Sparty Wrocław. W trakcie przygotowań znalazł chwilę by porozmawiać z naszym reporterem. Zapraszamy do lektury.(...)
158
Daniel Kaczmarek przed sezonem 2017 dołączył do zespołu Get Well Toruń. Zapraszamy do lektury rozmowy z młodym zawodnikiem.(...)
109
Norbert Krakowiak od zeszłego sezonu reprezentuje barwy Get Well Toruń. Ostatni sezon nie był wymarzony dla Norberta. Zawodnik ma nadzieję, że następny będzie lepszy. Zapraszamy do(...)
260
Okres jesienno - zimowy w żużlu to czas, kiedy zawodnicy prowadzą rozmowy kontraktowe, a pomagają im w tym menadżerowie. Wywiad z jednym z nich przeprowadził nasz reporter. Zapras(...)
341
Szymon Woźniak w minionym sezonie reprezentował barwy zespołu z Wrocławia. Po sezonie znalazł czas na rozmowę z naszym reporterem.(...)
1
Sezon powoli dobiega końca. Poczytajcie co do powiedzenia ma Michał Gruchalski.(...)
107
Jakub Jamróg już w niedzielę rozpocznie walkę w finale Nice PLŻ, a już teraz możecie przeczytać bardzo ciekawą rozmowę z Jakubem.(...)
0
Sezon żużlowy w pełni. Jednym z liderów bydgoskiego zespołu w tym sezonie jest Viktor Kulakov. Zapraszamy do lektury wywiadu z młodym rosyjskim zawodnikiem.(...)
7
Wracamy! Chciałoby się rzec - czas najwyższy. Tak, ruszył sezon tak samo my ruszamy ponownie z cyklem #waszwywiad.(...)
1
Dawid to młody, rozwijający się wychowanek Unii Tarnów. W wywiadzie dowiemy się między innymi jak przygotowuje się do sezonu, oraz kto i dlaczego jest jego inspiracją. Zapraszam do(...)
0
23 kwietnia tego roku odbędzie się druga edycja World Speedway League, czyli żużlowej Ligi Mistrzów. Zapraszamy do lektury wywiadu z Panem Sławomirem Gębką, osobą odpowiedzialną za(...)
3
Emil Sajfudinow w sezonie 2016 będzie startował w barwach Fogo Unii Leszno, a dla zawodnika z Rosji będzie to kolejny sezon w barwach drużyny z Wielkopolski. Zawodnik specjalnie dl(...)
1
Sezon w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie co do powiedzenia przed startem sezonu ma wychowanek bydgoskiej Polonii - Damian Stalkowski(...)
1
Andrzej Szymański, wychowanek Fogo Unii Leszno, w sezonie 2001 uległ ciężkiemu wypadkowi na torze w Rybniku i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Były zawodnik zgodził(...)
162
Pana Władysława Komarnickiego przedstawiać nikomu nie trzeba. Honorowy Prezes Stali Gorzów, poświecił swój czas i zechciał odpowiedzieć na pytania. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com