Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
116
Jaimon Lidsey nie zaliczy przygotowań do sezonu do udanych. Zawodnik w sobotę w rodzinnej Australii złamał obojczyk. W najbliższą niedzielę Australijczyk przyleci do Polski, gdzie (...)
104
Stainer Unia Kolejarz Rawicz jest po zgrupowaniu kadry w Szklarskiej Porębie. Skład drużyny nieco się zmienił w porównaniu do ubiegłego roku. W okolicach 10 marca rawiczanie mają w(...)
256
Fogo Unia Leszno miała zaplanowany pierwszy trening na dziesiątego marca. Na oficjalnym profilu na Facebooku możemy przeczytać, że aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski na tor wyjad(...)
102
W sezonie 2019 na stadionie im. Floriana Kapały pojawią się nowe trybuny, które będą przedłużeniem tych, które pojawiły się w ubiegłym roku. (...)
0
3 tygodnie temu
Prace i przygotowania do sezonu trwają (...)
1
Sezon 2019 rusza w Łodzi!(...)
0
Już w połowie marca beniaminek I ligi z Ostrowa Wielkopolskiego odjedzie pierwsze treningi punktowane(...)
46
Żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Grzegorz Zengota przeszedł w stolicy Katalonii zabieg złamanej kończyny dolnej. Zawodnik wraca do Polski i tu podejmie dalsze leczenie. Wiadomość (...)
510
W ostatnich dniach w Gnieźnie towarzyszyła aura, która sprzyja podjęciu odpowiednich prac na stadionie a w tym na torze. Działacze GTM Start Gniezno przy wsparciu amatorów z AKŻ “W(...)
1
3 tygodnie temu
Greg Hancock żużlowiec o którym przed zbliżającym się sezonem jest bez wątpienia najgłośniej. Czterokrotny mistrz świata do tej pory, nie podpisał w Polsce kontraktu na starty w se(...)
646
Szwedzki as Antonio Lindbaeck mówi, że nie nastawia się jedynie na pozostanie w czołowej ósemce w sezonie w którym wraca do GP.(...)
0
3 tygodnie temu
na salonach galerii(...)
178
Sindy Weber przed sezonem 2019(...)
108
Złe wieści napłynęły z berlińskiego szpitala dotyczące szwedzkiego gladiatora, Martina Haarahiltunena. Okazuje się, że po niepozornym upadku w biegu półfinałowym Szwed doznał złama(...)
1
Dmitrij Kołtakow dzięki wygranej w 5 finale FIM Ice Speedway World Championship na Horst Dohm Eis-Stadion w Berlinie usadowił się samodzielnie na fotelu lidera klasyfikacji general(...)
1125
Opolski OK Kolejarz tuż po zakontraktowaniu zawodników na nadchodzący coraz to większymi krokami sezon, straciło trenera. Piotr Żyto zdecydował się przyjąć ofertę ROW-u Rybnik, prz(...)
106
Paweł Staszek, 42 – letni dziś były zawodnik ocenił szanse GKM – u Grudziądz. Jak sam wspomina, wspomnienia odżywają jak wsiada na motocykl. Wiem też, że te czasy już nie wrócą. I (...)
109
Jason Doyle oddaje hołd Somerset za ponowne sprowadzenie go na Highbridge jako IMŚ i przyznaje że jedyną niedogodnością będą długie podróże.(...)
103
Robert Lambert jest gotowy na powołanie do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. W sezonie 2019 będzie pełnił rolę pierwszego rezerwowego cyklu.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com