Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
0
Początek nowego roku niesie ze sobą pewne zmiany w klubie z Gniezna. Jedną z nich są drobne korekty w strukturach Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego „Start”.(...)
71
W nadchodzącym sezonie Martin Vaculik ograniczy liczbę swoich startów do PGE Ekstraligi oraz cyklu Grand Prix. Słowak liczy, że dzięki temu w pełni zrealizuje swoje cele w zbliżają(...)
103
O planach przygotowawczych do zbliżającego się sezonu opwiedział trener żółto - niebieskich Stanisław Chomski.(...)
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
173
Portal ZUZLEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z IV rundy Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbędzie się na torze w Wodondze.(...)
21
Przedsezonowa prezentacja zespołu Zdunek Wybrzeża Gdańsk odbędzie się już 25 stycznia. Podobnie jak w ubiegłym roku gdańscy zawodnicy zaprezentują się kibicom w Klubie Muzycznym Pa(...)
28
Richard Lawson został nowym zawodnikiem drużyny Ipswich Witches, która w nadchodzącym sezonie będzie beniaminkiem SGB Premiership.(...)
120
Dzisiaj poznaliśmy wyniki losowania półfinałów Monster Energy FIM Speedway of Nations. Polska o awans do finału powalczy w pierwszym półfinale w niemieckim Landshut.(...)
249
Organizatorzy Speedway of Nations odkryli ostatnią niewiadomą w tegorocznym kalendarzu zawodów. Pierwszy półfinał zostanie rozegrany 4 maja w niemieckim Landshut.(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
101
W sobotę w Kamiensku Uralskim rozstrzygnięta została ruwalizacja o tytuł najlepszego lodowego gladiatora w Rosji i tym samym Rosyjska Federacja Motocyklowa jako ostatnia podała naz(...)
1
2 tygodnie temu
Czy zaplanowana strategia?(...)
214
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyły się indywidualne mistrzostwa stanu Australia Zachodnia, które rozegrano w Pinjar Park. Mistrz świata nie pozostawił rywalom złudzeń. Brytyjcz(...)
30
Bradley Wilson-Dean wygrał Indywidualne Mistrzostwa Nowej Zelandii, które rozegrano na torze w Auckland. Nowy żużlowiec ekipy Zdunek Wybrzeża Gdańsk nie dał szans rywalom, zdobywaj(...)
198
Dziś na uroczystej Gali Mistrzów Sportu poznaliśmy wyniki 84. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2018 roku. Bardzo wysokie szóste miejsce zajął żużlowiec Cash Broker Stali (...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
355
Po tym jak Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na występy w Nice 1.Lidze żużlowej coraz częściej w środowisku żużlowym mówiło się o tym, iż GKSŻ usilnie poszukuje wśród drugoligowc(...)
30
Adrian Gała w nadchodzącym sezonie będzie startował w niemieckiej Bundeslidze. Polak podpisał kontrakt z drużyną MSC Wolfe Wittstock.(...)
161
Po odmowie przyznania licencji Stali Rzeszów, która wywalczyła sobie awans zajmując pierwsze miejsce w 2. Lidze Żużlowej w ubiegłym sezonie, zaplecze ekstraligi poszukuje ósmej dru(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com