Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Główna Komisja Sportu Żużlowego przeprasza wszystkich miłośników żużla za zaistniałą sytuację związaną z odwołaniem zawodów o Złoty Kask w Pile, imprezy która od lat jest wpisana w krajobraz sportu żużlowego w Polsce. Sytuacja taka nigdy nie powinna się zdarzyć i uczynimy wszystko, żeby się nie po(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
109
Na najniższym szczeblu rozgrywek emocje rozpoczynają się już w sobotę w Rawiczu. Następnie w niedzielę dwa mecze: w Opolu i Poznaniu. Czy po tej kolejce nadal liderem będzie ZOOles(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
1
W piątkowy wieczór Gorzowianie po trudnym i zaciętym boju zwyciężyli z Lublinem 49:41. Spotkanie nie należało do łatwych. Beniaminek, który przez wielu spisywany był na straty, pos(...)
33
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
150
Truly.work Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1347
Meczem Truly.work Stal Gorzów Wlkp. ze Speed Car Motor Lublin o godzinie 18:00 rozpocznie się walka w 2 rundzie PGE Ekstraligi. Ponad dwie godziny później w Grudziądzu dojdzie do p(...)
190
16 złotych medali mistrzostw świata – właśnie tyle na swoim koncie mają zawodnicy Reszty Świata, którzy 22 kwietnia zmierzą się z Żużlową Reprezentacją Polski. Na „papierze”, mecz (...)
180
W minioną niedziele Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze Betard Sparta Wrocław. Spotkanie pierwszej kolejki PGE Ekstraligi wygrali gospodarze, spotkanie skończyło się z wyni(...)
103
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych z PGE Ekstraligi, Nice 1. Ligi Żużlowej i 2. Ligi Żużlowej na najbliższe dni.(...)
107
W piątek i niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonowali się zmaganiami pomiędzy Gorzowem i Lubl(...)
20
2 tygodnie temu
Już w najbliższą niedzielę, lider 2. Ligi Żużlowej przyjedzie do Poznania powalczyć o kolejne ligowe punkty. Przedstawiciele obu drużyn podali składy na to spotkanie. Wśród gości t(...)
102
Znane już są składy zaawizowane na niedzielny mecz 3. rundy 2. Ligi Żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole i Euro Finannce Polonia Piła(...)
2
Najlepsza żużlowa liga świata powróciła! W miniony weekend byliśmy świadkami kolejnych emocji żużlowych na ligowych torach. Wspólnie z kolegą redakcyjnym Michałem Lewandowskim pods(...)
105
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w Pile w dniu 20.04.2019 r.(...)
127
W środę 10 kwietnia na poznańskim Golęcinie odbył się drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
186
16 kwietnia w Rawiczu, Bydgoszczy oraz Krośnie rozegrane zostana eliminacje do Srebrnego Kasku, który jest przepustką do do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. (...)
316
Betard Sparta Wrocław podczas pierwszej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczyła z Fogo Unią Leszno. Spotkanie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zakończyło się wygran(...)
28
Po dwóch kolejkach ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz z 3 punktami jest liderem 2. Ligi Żużlowej. (...)
46
Nie samą ligą żyje bydgoski żużel. W drugiej części bieżącego tygodnia Stadion Polonii stanie się bazą treningową narodowych reprezentacji Szwecji i Danii w klasie 250cc. Wśród opi(...)
0
Za kilkanaście dni rozpocznie się walka o start w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Europy na żużlu. Finałowa runda Speedway Euro Championship odbędzie się 28 września w Ch(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com