Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
72
Niedziela przyniosła nam najważniejsze rozstrzygnięcia w polskim ligowym speedwayu. Poznaliśmy zdobywcę Drużynowego Mistrza Polski w sezonie 2017, ale wiemy także, któremu z dwójki(...)
118
Grupa Azoty Unia Tarnów wygraną w dzisiejszym rewanżu meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk 50:40 uzyskała awans do PGE Ekstraligi.(...)
120
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 0 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:40. Prezentujemy Pań(...)
1001
Od godziny 13:00 ruszy żużlowa niedziela, na koniec której poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia ligowych zmagań. We Wrocławiu poznamy najlepszą drużynę Polski, zaś w Zielonej Górz(...)
0
Brady Kurtz zaliczył świetny występ podczas drugiej rundy FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w Gustrow. Australijczyk, dzięki zdobyciu 18 punktów, awansowa(...)
101
Swojego niezadowolenia decyzją sędziego o odwołaniu rewanżowego meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej nie kryje drużyna gości Zdunek Wybrzeża Gdańsk, a w szczególności ich trener, (...)
0
9 miesięcy temu
Nie udało się rozegrać rewanżowego spotkania finałowego Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Podczas drugiego biegu nad stadionem rozpad(...)
58
9 miesięcy temu
Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie rewanż meczu finałowego Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Niekorzystne pr(...)
45
Dużo emocji i dużo walki - tego na pewno nie zabraknie w niedzielę na tarnowskim stadionie. Po ciężkim pierwszym finałowym meczu w Gdańsku, czas na rewanż w Tarnowie. Tylko, czy po(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym dowiadujemy się o obsadzie osób urzędowych na spotkania finałowe w Nice 1.Lidze żużlowej oraz 2.Lidze żużlowej. (...)
16
Z przewagą ośmiu punktów po pierwszym meczu finałowym Nice 1.Ligi żużlowej pojedzie za tydzień do Tarnowa, Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Dzisiejsze spotkanie zostało przerwane przez sędz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W meczu finałowym Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 40:32. Prezentujemy Państwu wynik(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 16 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik (...)
105
O godzinie 18:30 na torze Stadionu Miejskiego w Tarnowie rozegrane zostanie przełożone z wczoraj półfinałowe spotkanie Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Grupa Azoty Unią Tarnów a Orłem(...)
104
Niedzielny mecz fazy play off w Gdańsku okazał się szczęśliwy dla gospodarzy. To właśnie oni powalczą o awans do PGE Ekstraligi.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 16 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 54:36. Prezentujemy Pa(...)
25
9 miesięcy temu
Pod znakiem zapytania stoi dzisiejszy rewanżowy mecz w Tarnowie. Przypomnijmy, że dziś Unia Tarnów z Orłem Łódź walczy o awans do finału Ekstraligi.(...)
102
W niedzielę na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędzie się rewanżowe spotkanie Grupy Azoty Unii Tarnów z Orłem Łódź. Która drużyna awansuje do finału ?(...)
0
Mikkel Bech został dzisiaj potwierdzony przez GKSŻ do startów w Nice 1.Lidze żużlowej w barwach Zdunek Wybrzeża Gdańsk. (...)
100
Jak informuje strona klubowa Zdunek Wybrzeże Gdańsk, zawodnik gdańskiego klubu Anders Thomsen w swoim piątym starcie w meczu ligi duńskiej pomiędzy Esbjerg Vikings a Team Fjelsted (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com