Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Już dzisiaj na torze w Rybniku odbędzie się spotkanie VI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek spotkania o godzi(...)
2
Daniel Bewley został oficjalnie zawodnikiem ROW-u Rybnik. Młody Brytyjczyk związał się z rybnickim klubem dwuletnim kontraktem.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wyni(...)
27
Już o 17.45 rozpoczną się zmagania w ramach 1. Ligi Żużlowej. Na obiekt czerwonej latarni przyjeżdża główny faworyt rozgrywek. Czy jadąca po raz szósty z rzędu na wyjeździe łódzka (...)
14
Już w piątkowy wieczór na torze przy ulicy Bydgoskiej wyjadą zespoły pilskiej Polonii oraz łódzkiego Orła. Będzie to kolejny wyjazdowy pojedynek ekipy z województwa łódzkiego.(...)
305
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40. Spotkanie było bardzo atrakcyjne dla kibiców z powodu wielu mijanek(...)
12
W rozegranym wczoraj spotkaniu piątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzył się na własnym torze z gdańskim Wybrzeżem. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospod(...)
125
Niedzielne spotkanie drużyn Arge Speedway Wandy Kraków oraz Euro Finannce Polonii Piły zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, 47:43. Dla krakowian wygrana ta jest o tyle cenna, pon(...)
23
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 47:43. Prezentuj(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 5 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
151
W najbliższą niedzielę Arge Speedway Wanda Kraków w ramach 5 kolejki Nice I Ligi Żużlowej, po raz drugi z rzędu, podejmie gości na swoim torze. Tym razem będzie to Euro Finannce Po(...)
92
Już w najbliższą niedzielę dojedzie do starcia dwóch kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi. W piątej kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik na własnym torze zmierzy się z gdańsk(...)
0
Niedzielny mecz pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Orłem Łódź już od początku przysporzył wszystkim wielu emocji. Wynik długo pozostawał remisowy, dopiero pod koniec zawodów gdańsz(...)
105
Po kolejnej dotkliwej porażce zespołu Agre Speedway Wandy Kraków, tym razem na własnym torze, trener krakowskiego zespołu, Adam Weigel poinformował, że składa dymisję ze stanowiska(...)
2
Rozegrany w Krakowie niedzielny mecz w ramach 4. kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej, zakończył się zwycięstwem przyjezdnego Car Gwarant Startu Gniezno nad Arge Speedway Wandą Kraków, wyn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com