Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
45
Manager o podopiecznym.(...)
0
W Gdańsku raz jeszcze zawarczą motocykle.(...)
35
Kilka szczegółów i planów.(...)
122
2 miesiące temu
ROW Rybnik pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin 52:38 i przed zaplanowanym na 23.09 rewanżem jest blisko powrotu do PGE Ekstraligi. Oto co po meczu powiedzieli trenerzy (...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1.Ligi żużlowej ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
27
Już w niedzielę o godz. 14.30 długo wyczekiwane pierwsze starcie w dwumeczu, którego stawką jest awans do PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin. Znamy składy na to spo(...)
86
W rewanżowym meczu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 38:52. Goście postawili niezwykle trudne warunki faworyzowanym(...)
28
W niedzielę ROW Rybnik pokonał w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno 52:38. Dzięki zwycięstwu rybniczanie awansowali do finału tegoroc(...)
0
Wynikiem 55:35 zakończyło się rewanżowe spotkanie półfinałowe Nice 1.LŻ pomiędzy Speed Car Motorem Lublin a Lokomotivem Daugavpils. Gospodarze przypieczętowali wejście do finału ro(...)
0
W rewanżowym meczu fazy play-off ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
84
W półfinałowym meczu rewanżowym Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 55:35i tym samym uzyskał(a) awans do finału Nice 1.Ligi żużlow(...)
93
W obliczu kłopotów kadrowych włodarze Speed Car Motoru Lublin szukają wzmocnień. Niewykluczone, że w sobotnim meczu z Lokomotivem Daugavpils na torze przy alejach Zygmuntowskich zo(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym ROW Rybnik zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Poznaliśmy już awizowane(...)
26
Dariusz Śledź i Nikołaj Kokin odkryli karty. Oznacza to, że znamy zestawienia w jakich w sobotę pojadą prowadzone przez nich kluby w rewanżowym meczu półfinału Nice 1.Ligi Żużlowej(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W półfinale fazy play-off ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
74
Po wyjazdowej wygranej Speed Car Motoru Lublin 47:43 nad Lokomotivem Daugavpils trudno się dziwić, że mimo pewnych problemów działaczom i zawodnikom drużyny z Koziego Grodu nastroj(...)
1
W pierwszym meczu fazy play-off Nice 1.Ligi żużlowej Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
199
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 14 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com