Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
49
Aleksander Łoktajew miał wypadek na torze motocrossowym w Chełmnie. Ukrainiec jest kontuzjowany i na pewno nie zobaczymy go w barwach Orła Łódź w najbliższą niedzielę w spotkaniu w(...)
0
Już w najbliższą niedzielę w ramach trzeciej kolejki ligowej Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzy się na własnym torze z Orłem Łódź. Poznaliśmy dzisiaj awizowane składy na to s(...)
0
W piątkowym meczu 2. Kolejki PGE Ekstraligi forBet Włókniarz Częstochowa pokonała Grupę Azoty Unię Tarnów 54:36. (...)
0
W spotkaniu dwóch debiutantów Nice 1.Ligi żużlowej lepszym okazał się gospodarz Speed Car Motor Lublin, który pokonał Car Gwarant Start Gniezno 54:35. Poniżej przedstawiamy zapis w(...)
0
miesiąc temu
Dwie porażki, w tym dotkliwa z Orłem Łódź na własnym torze, w minioną niedziele, maja na koncie żużlowcy Agre Speedway Wandy Kraków. Krakowianie po tym jak kontuzję doznał jej lide(...)
0
miesiąc temu
Emocje na zapleczu Ekstraligi.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 54:35. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
43
Już w najbliższą niedzielę, w ramach 2. Kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej, Arge Speedway Wanda Kraków, zmierzy się na swoim torze z ekipą z Łodzi. Zapowiada się więc słoneczna niedziela(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy (...)
0
Już w najbliższą niedzielę na torze w łotewskim Daugavpils zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. W nim zespół Lokomotivu zmierzy się z jedny(...)
0
W obliczu kontuzji Ernesta Kozy krakowski zespół Agre Speedway Wanda został zmuszony do zakontraktowania na szybko krajowego seniora. Wybór padł na zawodnika RKS Kolejarz Rawicz, W(...)
157
Już w najbliższą niedzielę czeka nas ciekawie zapowiadający się pojedynek w Nice 1. Lidze Żużlowej. W łotewskim Daugavpils drużyna Lokomotivu zmierzy się z ROW-em Rybnik. Poznaliśm(...)
0
Wysoką wygraną rozpoczęła sezon 2018 drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W niedzielne popołudnie, przy pięknej pogodzie i tłumach kibiców gdańscy zawodnicy rozgromili Arge Speedway Wan(...)
380
W sobotnim inauguracyjnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej Euro Finannce Polonia Piła wyraźnie przegrała na wyjeździe z ROW-em Rybnik 57:33. Na torze w Rybniku z dobrej strony pokaz(...)
115
W inauguracyjnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej drużyna ROW-u Rybnik pokonała na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Debiut w rybnickiej drużynie zaliczył nowy zawodni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Orzeł Łódź zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Speed Car Motor Lublin w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 64:26. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 1 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 57:33. Prezentujemy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com