Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 1 listopada rusza transferowa karuzela w PGE Ekstralidze, Nice 1. Lidze Żużlowej oraz 2. Lidze Żużlowej. Chcemy wam przedstawić wszystkie oficjalnie potwierdzone ruchy transferowe w polskim ligowym speedwayu, które systematycznie będą aktualizowane.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 11 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 56:34. Prezentu(...)
3
Już dzisiaj na torze w Daugavpils odbędzie się spotkanie XI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy łotewskim Lokomotivem a Euro Finannce Polonią Piła. Mecz rozpocznie się o godzini(...)
182
Zwycięstwem Zielonogórzan 50:40 zakończył się mecz sparingowy Falubazu ze Speed Car Motorem Lublin. Goście wystąpili bez trzech podstawowych zawodników, tj. Andreasa Jonssona, Robe(...)
0
8 lipca na torze w Gdańsku, został rozegrany Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Craig Cook, reprezentujący barwy ROWu Rybnik, nie dotarł na zawody o wyznaczonym czasie. W związku z powy(...)
8
Piętrzące się w trakcie sezonu problemy i niepowodzenia Arge Speedway Wandy Kraków, skłoniły wreszcie jej działaczy do podjęcia rozmów z kibicami. Dość problematyczne są kwestie fi(...)
9
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 4 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 48:42. Prezentujemy Pań(...)
56
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
184
Aaron Summers został potwierdzony do startów w Arge Speedway Wandzie Kraków. Australijczyk został wypożyczony z drugoligowej Stali Rzeszów. Niewykluczone, że Summersa zobaczymy w d(...)
267
W nadchodzącą niedzielę w Krakowie odbędzie się zaległe spotkanie pomiędzy Arge Speedway Wandy Kraków a ROW-em Rybnik w ramach 7. kolejki Nice I Ligi Żużlowej. Początek meczu zapla(...)
121
Andriej Kudriaszow nowym zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź. Rosjanin został wypożyczony do zespołu Janusza Ślączki z forBET Włókniarza Częstochowa.(...)
27
Marek Kępa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci związanych z lubelskim speedwayem. W wywiadzie dla lokalnej prasy, były żużlowiec podkreśla jak wiele już zrobiono w Speed(...)
20
Trybunał Polskiego Związku Motorowego utrzymał w mocy karę jaką nałożył Zdunek Wybrzeże Gdańsk na Troya Batchelora za zajścia jakie miały miejsce w zeszłym roku na gdańskim torze d(...)
50
Wynikiem 61:29 dla gospodarzy zakończył się wczorajszy mecz Nice 1.LŻ Speed Car Motor Lublin-Lokomotiv Daugavpils. Dziesiątym z rzędu zwycięstwem Lublinianie poprawili klubowy rek(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 61:29. Prezentujemy Pa(...)
0
W Pile od rana było słonecznie i dość ciepło jednak dziś to nie pogoda pokrzyżowała żużlowcom plany lecz zdarzenie drogowe. (...)
157
Już jutro na stadionie w Gdańsku odbędzie się spotkanie X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy miejscowym Zdunek Wybrzeżem a ROW-em Rybnik. Pojedynek zaplanowano na godzinę 14:30(...)
0
W piątek odbyła się konferencja prasowa KŻ "Orzeł" Łódź w sprawie sprzedaży biletów i programów na pierwsze domowe mecze w sezonie 2018.(...)
103
W niedzielę 1 lipca o godz. 14.45 do pierwszego biegu ruszą zawodnicy lidera Nice 1 LŻ Speed Car Motoru Lublin i zazwyczaj solidnie dysponowanego Lokomotivu Daugavpils. Szkoleniowc(...)
2
W niedzielę na torze w Rybniku rozegrano awansem spotkanie XI kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy ROW-em Rybnik a Speed Car Motorem Lublin. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyn(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com