Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue
vs
Kings Lynn
Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester
vs
Wolverhapton
Wczoraj o 20:30
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
308
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej gnieźnieńskiego Startu, na której doszło m.in. do podpisania umowy ze sponsorem strategicznym klubu żużlowego GTM Start Gniezno oraz tytula(...)
233
W ostatnich dniach rozstrzygnięty został, organizowany przez Miasto Gdańsk, otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska. W wy(...)
102
W poprzednim sezonie Mateusz Szczepaniak reprezentował barwy Arge Speedway Wandy Kraków. Jego średnia biegowa wyniosła 2,361, dzięki czemu był niepodważalnie najlepszym żużlowcem n(...)
100
W sobotę 3 marca odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny ROW-u Rybnik. Jak co roku impreza ta odbędzie się na hali w Rybniku-Boguszowicach. Na kibiców czeka sporo niespodzia(...)
184
Polonii Piła przed rozpoczęciem się sezonu 2018 zaplanowała sześć meczy kontrolnych z zespołami z Wielkopolski: PSŻ Poznań, TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski i Unią Kolejarzem Rawicz(...)
132
Dziesięciu adeptów z Młodzieżowej Szkoły Żużlowej rozpoczęło dziś tygodniowy obóz sportowy w Przywidzu. Uczestników czekają codzienne treningi, zabawy oraz nauka. Zgrupowanie jest (...)
110
Włodarze Car Gwarant Start Gniezno poinformowali o zmianach dat imprez, które jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek Nice 1.PLŻ będą miały miejsce na gnieźnieńskim torze. Najważniej(...)
124
Trener Orła Łódź ustalił kolejne dwa mecze sparingowe, które mają być jednym z elementów przygotowań do sezonu 2018 w Nice 1 PLŻ. (...)
1045
Pierwszymi oficjalnymi zawodami jakie rozegrane zostaną w tym roku na torze w Gnieźnie będzie turniej “O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski”. (...)
229
ROW Rybnik przedstawił pierwszych rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno.(...)
136
5 miesięcy temu
W dniu wczorajszym doszło do podpisania umowy pomiędzy Polskim Związkiem Motorowym a firmą Nice. (...)
211
Sezon żużlowy 2018 wystartuje w pierwszy weekend kwietnia, jednakże przygotowania do rozgrywek nabierają coraz większego tempa. Dziś przedstawiamy wstępny plan treningów punktowany(...)
173
Dzisiaj ustalony został terminarz Nice 1.Ligi żużlowej na przyszły, 2018 rok. Mecze będą rozgrywane w sobotę i niedzielę. (...)
495
Zarząd rybnickiego klubu ustalił ceny biletów oraz karnetów na mecze ligowe ROW-u Rybnik. W siedzibie klubu na stadionie można już kupować karnety na sezon 2018 (od poniedziałku do(...)
106
W czwartek doszło do spotkania zarządu ROW-u Rybnik z kibicami "Zielono-Czarnych". Gościem specjalnym był Grigorij Łaguta, któremu na spotkaniu towarzyszył mecenas Łukasz Klimczyk.(...)
434
Oskar Bober niemal w ostatniej chwili zdecydował się na zmianę bar klubowych, przechodząc z ekstraligowego Wrocławia do macierzystego klubu, Speed Car Motoru Lublin. Swojej radości(...)
385
Zarząd rybnickiego klubu zaprasza kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek (14 grudnia). Gościem specjalnym będzie Grigorij Łaguta. Początek spotkania o godzi(...)
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
30
Piotr Szymko będzie sprawował funkcję szkoleniowca Car Gwarant Start Gniezno w sezonie 2018. (...)
194
Prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski na specjalnie zorganizowanej gali podsumowującej miniony sezon zaprezentował zarówno skład na przyszłoroczne rozgrywki, jak i podał ceny bilet(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com