Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Pierwsza Stolica Polski – Gniezno – będzie gospodarzem, aż dwóch wydarzeń, współorganizowanych przez SpeedwayEvents.pl. To piękne miasto odwiedzimy 30 kwietnia i 21 września. Wraz z miejscowym Startem przeprowadzimy na jego torze zawody ściśle związane z Nice 1. LŻ.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
184
Już dzisiaj na stadionie w Lublinie odbędzie się najważniejszy mecz tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy Speed Car Motor zmierzy się z ROW-em Rybnik. Po(...)
81
5 miesięcy temu
W czwartkowym finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów groźny upadek zaliczyli Lars Skupień oraz Szymon Szlauderbach. Po tym zdarzeniu młody rybniczanin został przetransportow(...)
72
Honorowa Pani Prezes wypowiedziała się na temat ostatniej imprezy w Łodzi oraz planach na przyszłość.(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno zakończył już tegoroczny sezon. Podopieczni managera Rafaela Wojciechowskiego uplasowali się na trzeciej pozycji w Nice 1. Lidze Żużlowej, przegrywając w (...)
45
Manager o podopiecznym.(...)
0
W Gdańsku raz jeszcze zawarczą motocykle.(...)
35
Kilka szczegółów i planów.(...)
122
6 miesięcy temu
ROW Rybnik pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin 52:38 i przed zaplanowanym na 23.09 rewanżem jest blisko powrotu do PGE Ekstraligi. Oto co po meczu powiedzieli trenerzy (...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1.Ligi żużlowej ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
27
Już w niedzielę o godz. 14.30 długo wyczekiwane pierwsze starcie w dwumeczu, którego stawką jest awans do PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin. Znamy składy na to spo(...)
86
W rewanżowym meczu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno przegrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 38:52. Goście postawili niezwykle trudne warunki faworyzowanym(...)
28
W niedzielę ROW Rybnik pokonał w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Car Gwarant Start Gniezno 52:38. Dzięki zwycięstwu rybniczanie awansowali do finału tegoroc(...)
0
Wynikiem 55:35 zakończyło się rewanżowe spotkanie półfinałowe Nice 1.LŻ pomiędzy Speed Car Motorem Lublin a Lokomotivem Daugavpils. Gospodarze przypieczętowali wejście do finału ro(...)
0
W rewanżowym meczu fazy play-off ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
84
W półfinałowym meczu rewanżowym Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 55:35i tym samym uzyskał(a) awans do finału Nice 1.Ligi żużlow(...)
93
W obliczu kłopotów kadrowych włodarze Speed Car Motoru Lublin szukają wzmocnień. Niewykluczone, że w sobotnim meczu z Lokomotivem Daugavpils na torze przy alejach Zygmuntowskich zo(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego starcia w półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym ROW Rybnik zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Poznaliśmy już awizowane(...)
26
Dariusz Śledź i Nikołaj Kokin odkryli karty. Oznacza to, że znamy zestawienia w jakich w sobotę pojadą prowadzone przez nich kluby w rewanżowym meczu półfinału Nice 1.Ligi Żużlowej(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W półfinale fazy play-off ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com