Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
W poniedziałek Biało-Czerwoni potrenują w Zielonej Górze
 14.07.2016 11:40
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku odbędzie się on w Zielonej Góry, gdzie powołani na półfinał w duńskim Vojens kadrowicze pod wodzą Marka Cieślaka będą szlifować formę i integrować się przed rozpoczęciem rywalizacji o puchar Ove Fundina.

Oficjalny trening przed żużlowym mundialem odbędzie się w poniedziałek 18 lipca. Kibice będą mogli obejrzeć jazdę Żużlowej reprezentacji Polski od godziny 14.  Po próbnych kółkach kadra uda się na obiad, na którym zostaną ostatnie kwestie organizacyjne, związane z sobotnim turniejem w Vojens.  W zajęciach próbnych przy Wrocławskiej 69 weźmie udział pięciu żużlowców powołanych przez Marka Cieślaka na półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki oraz rezerwowy Krystian Pieszczek podczas dwugodzinnych jazd sprawdzą sprzęt oraz będą mieli okazję  zintegować się przed sobotnią rywalizacją w Speedway World Cup.

 

W Vojens bezpośredni awans do finału DPŚ w Manchesterze (30 lipca) wywalczą tylko zwycięzcy. Drużyny, które zajmą drugą i trzecią pozycję, rywalizować będą podczas barażu (Manchester, 29 lipca).

Natalia Zawodna (za: zuzel.falubaz.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com