Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Karnety i bilety cz.2
 20.01.2019 11:14
Nice 1. Liga Żużlowa

Tydzień temu przestudiowaliśmy ceny wejściówek na mecze Najlepszej Ligi Świata. Te, w kulminacyjnym momencie sięgnęły kwoty 1500 tysiąca złotych. Dotyczył pakietu Gold na spotkaniach Stali Gorzów. Schodzimy piętro niżej. Dziś na tapetę bierzemy Nice 1. Ligę Żużlową. Czy zapiecze Ekstraligi będzie znacząco odbiegło od spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek? Zacznijmy może od spadkowicza Unii Tarnów.

 

 

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

Ceny na całą rundę zasadniczą wahają się od 110 złotych w przypadku wersji ulgowej, do nawet 280 złotych za trybunę „0”. Pojedyncze wejściówki będą z kolei kosztować od 20 do 40 złotych, w zależności od ulgi czy sektora w jakim zlokalizowane jest miejsce siedzące. Karnety obligują do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej a także zawody organizowane przez Unię Tarnów, za wyjątkiem ewentualnych play – off). Ulga przysługuje emerytom, rencistom, osobom uczącym się do 25. roku życia. Dzieci do 7 roku życia wchodzą bezpłatnie.

 

ROW Rybnik

Za karnet ulgowy kibice zapłacą 140 złotych, za normalny 210 złotych a stała miejscówka na trybunie krytej to wydatek 350 złotych. Karnet jest przepustką na mecze rudny zasadniczej, a także mecze sparingowe i zawody młodzieżowe, które odbędą się w Rybniku. Jednorazowe wejściówki na mecze ustalono w trzech kwotach: 20 (ulgowy), 30 (normalny) i 50 (trybuna kryta). Ulga przysługuje uczniom i studentom do 25 roku życia, emerytom i rencistom. Dzieci do 12 roku życia na mecze wchodzą bezpłatnie. Bilety w Rybniku, oprócz tych na trybunę krytą noszą nazwę  amfiteatr.

 

Car Gwarant Start Gniezno

W Gnieźnie wprowadzili 4 rodzaje karnetów. Najtańszy, tym samym ulgowy kosztuje 120 złotych. Najdroższy to wejściówka na trybunę krytą, za którą to przyjemność trzeba zapłacić 270 złotych. Dla dzieci w wieku 4 – 12 lat przewidziano karnet dziecięcy w cenie 50 złotych. Klub z pierwszej stolicy Polski poszedł na rękę rodzicom, których pociechy nie ukończyły 3 lat. One bowiem mają prawo wejść na stadion za darmo.

 

Lokomotiv Daugavpils

Według informacji zamieszczonej na stronie internetowej klub podzielił wejściówki na dwie trybuny: A i B. Na pierwszą z nich ceny to 8 i 5 euro. Na drugą ceny wahają się od 2,25 euro (inwalidzi) do 4,5 euro. Dzieci do 7 lat wchodzą bezpłatnie. Starsze ale takie, które nie ukończyły 15. roku życia wchodzą po zakupie programu w cenie 1,5 euro.

 

Orzeł Łódź

Karnet normalny kosztuje 150 złotych. Taka cena miała obowiązywać do końca stycznia. Po tym jak PZM oficjalnie poinformował o 7 – osobowej stawce Nice 1. Ligi Żużlowej zarząd wycofał się z planowanej podwyżki cen. Karnet ulgowy dedykowany dzieciom w wieku 13 – 18 lat kosztuje 90 złotych. O 30 złotych mniej zapłacą dzieci do 12. roku życia. Oprócz tego w sprzedaży jest karnet VIP w cenie 800 złotych. W tym pakiecie kibic otrzymuje poczęstunek, gadżet klubowy, program i miejsce parkingowe pod stadionem (dla pierwszych 100 osób). Klub będzie również losował z pośród karnetowiczów tych, którzy otrzymają karnet dla osób towarzyszących. Stała wejściówka zezwala na uczestnictwo w meczach rundy zasadniczej, w zawodach młodzieżowych, w meczach Północ – Południe, gdzie wystąpią najlepsi zawodnicy Nice 1 LŻ a także Meczu Narodów im. H. Skrzydelwskiej. Na pojedynczy mecz bilet kosztować będzie 30 złotych normalny i połowę mniej ulgowy.

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

W Gdańsku każdy karnetowicz będzie mógł obejrzeć mecze rundy zasadniczej, a także każde inne zawody rozgrywane na rodzimym torze, za wyjątkiem play – off. Ceny karnetów wahają się od 100 do 225 złotych. Przewidziano specjalne karnety szkolne w cenie 50 złotych, a także VIP w cenie 1000 złotych. Wejściówki ulgowe nabyć mogą emeryci, renciści a także kobiety i osoby uczące się do 26. roku życia; karnet szkolny przysługuje dzieciom i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjum. Osoby niepełnosprawne i dzieci do 7 lat wchodzą bezpłatnie. Poznaliśmy także ceny pojedynczych biletów na spotkania ligowe. Te podobnie jak karnety zostały podzielone na grupy docelowe. Najtańsze z nich , szkolny kosztuje 10 złotych, ulgowy – 20 złotych, normalny – 30 złotych a VIP – 200 złotych.

 

MDM Komputery TŻ Ostrovia

Tutaj karnety wyrabianie będą od lutego. Na tę chwilę można nabywać vouchery, które podlegać będą wymianie na karnety. Ulgowy kosztować będzie 75 złotych, normalny - 125 złotych a na trybunę główną - 175 złotych. Ulga przysługuje dzieciom od 8 roku życia, osobom uczącym się do 25. roku życia, kobietom, emerytom i rencistom. Dla dzieci do lat 7, przewidziano karnet w cenie 10 złotych.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 0
Michał Lewandowski (za: inf. własna/ strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com