4
na Torze Lodowym "Błonie" w Sanoku 24 oraz 25 lutego, odbędzie się Texom European Individual Ice Speedway Championship. W stawce jest jeden reprezentant Polski, Michał Knapp.(...)
0
2 miesiące temu
Zespół Stanów Zjednoczonych pokonał zespół międzynarodowej obsady występujący pod szyldem The World Stars. W zespole gości wystąpił Paweł Trześniewski, kończąc spotkanie z trzema p(...)
0
Długo trzeba było czekać na tegoroczny terminarz Krajowej Ligi Żużlowej. Władze żużla zwlekały z ogłoszeniem ze względu na chęć przystąpienia do ligi klubu z Krakowa, który złożył (...)
0
Już 20 marca między godziną 9:00 a 13:00 na trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, odbędzie się druga edycja Oddaj Krew z TŻ Ostrovią. (...)
6
Podczas 9 rundy Miiędzynarodowych Mistrzostw Argentyny w Bahia Blanca, które padły łupem lidera klasyfikacji generalnej, Patryka Wojdyły w biegu półfinałowym doszło do kraksy. Najb(...)
4
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś s(...)
0
W Lany Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 o godzinie 14.00 na stadionie w Opolu, odbędzie się Reall Finał Turnieju o Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela. (...)
0
Potwierdziły się ustalenia dotyczące Kolejarza Rawicz. Rawiccy kibice żużla nie będą mieli w tym sezonie emocjonować się zmaganiami ligowymi na Stadionie im. Floriana Kapały.(...)
1
Burmistrz Rawicza podjął decyzję w sprawie przyznania dotacji organizacjom pozarządowym w tym m.in. klubom sportowym, na rok 2024. Wśród klubów nie znalazł się rawicki Kolejarz. (...)
0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędą się 5 kwietnia (początek zawodów o godz. 19:00) na łódzkiej Moto Arenie. Gwiazdy światowego żużla przyja(...)
0
Jaimon Lidsey został zwycięzcą Mistrzostw FIM Oceanii. Były Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z kompletem zwycięstw na torze w Gillman pokonał Taia Woffindena i Bradyego Kurtza. (...)
1
Na torze w Bydgoszczy zainaugurowany zostanie sezon 2024 w Polsce. Pierwszymi oficjalnymi zawodami ma być Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które jeśli tylko pozwoli pogoda, r(...)
0
Trzeci rok z rzędu firma budowlana Texom pełnić będzie rolę sponsora tytularnego rzeszowskiej Stali.(...)
0
XVIII Memoriał Edwarda Jancarza w tym roku odbędzie się 30 marca. Po trzech latach przerwy impreza powraca do żużlowego kalendarza.(...)
0
Rohan Tungate sięgnął dzisiaj po swój drugi tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. W pięciorundowym cyklu pokonał Maxa Fricke.(...)
0
Brady Kurtz odniósł drugie zwycięstw z rzędu w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Ostatnia runda mistrzostw rozegrana została na torze w Gillman. Po tytuł IM Australii się(...)
1
Niemal równo miesiąc temu Zespół ds. licencji Polskiego Związku Motorowego nie przyznał m.in. Kolejarzowi Opole licencji na sezon 2024 ze względu za nie opłaceni tzw. kary szkoleni(...)
0
Czwarta runda IM Australii na torze w Mildurze padła łupem Bradyego Kurtza. Tuż za nim linię mety w biegu finałowym minęli: Max Fricke oraz Rohan Tungate. Z finału wykluczony zosta(...)
0
Za nami trzy rundy z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Australii. Na fotel lidera po zawodach w Albury-Wodonga wskoczył Max Fricke, który nad prowadzącym po wcześniejszych dwóch zawo(...)
0
Albury-Wodonga była gościem trzeciej rundy IM Australii. W zawodach wygrał Max Fricke, drugie miejsce zajął Ryan Douglas a trzecie Ben Cook.(...)