Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Na pierwszy weekend sierpnia przypada w tym roku inauguracyjna runda w 2.Lidze żużlowej. Zespoły w bardzo krótkim czasie rozegrają po dziesięć spotkań, a te które nastawiają się na(...)
16
Po trzech kolejkach obie drużyny zajmują miejsca w dolnej połówce tabeli eWinner 1. Ligi. Gdyby tego lata nad Bałtykiem wiatr dwukrotnie zawiał nieco inaczej Zdunek Wybrzeże z komp(...)
171
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
David Bellego poprzez jeden z portali społecznościowych poinformował, że kontuzja jakiej nabawił się podczas 5 finału Tauron SEC w Toruniu jest o wiele poważniejsza niż przewidywan(...)
0
RM Solar Falubaz Zielona Góra gładko pokonał na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 57:33. W dwumeczu Zielonogórzanie wygrali 110:69, dzięki czemu punkt bonusowy trafia na ich (...)
0
15 sierpnia na toruńskiej MotoArenie odbędą się PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Poznaliśmy zawodników uprawnionych do startu w tych zawodach (na podstawie ś(...)
1
RTŻ Rzeszów rozgromił na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1169
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z dwóch spotkań 8 rundy PGE Ekstraligi oraz spotkania inaugurującego 2. Ligę żużlową.(...)
115
W zaległym spoktkaniu 6. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Rzeszowscy kibice, spragnieni ligowych emocji będą mieli zaszczyt jako pierwsi poczuć zapach metanolu na drugoligowych torach. Na dzień dobry zapowiada się bardzo ciekawe widowisko(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
0
Dziś o 20 odbędzie się zaległy mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 17 lipca, jednak zos(...)
0
David Bellego, który upadł po uderzeniu motocyklem Andrieja Kudriaszowa we wczorajszej rundzie TAURON SEC na pewno nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach Abramczyk Polonii Bydgos(...)
716
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z zaległego spotkania 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW Rybnik a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Start do p(...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
8
Fogo Unia Leszno we wtorkowy wieczór przed własną publicznością podejmowała drużynę RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem leszczynian w stosunku 47-43(...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
199
Marek Grzyb prezes Moje Bermudy Stal Gorzów wystosował dzisiaj list otwarty do Prezesa PGE Ekstraligi, w którym m.in pyta się o przyczyny przerwania spotkania w Grudziądzu. Dodatko(...)
0
We wtorkowy wieczór Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę RM Solar Falubaz Zielona Góra. Spotkanie po zaciętej rywalizacji zakończyło się wynikiem (...)
0
FIM w porozumieniu z BSI ogłosiło zaktualizowany kalendarz startów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata i Speedway of Nations. Najważniejsza informacja dla kibiców jest taka, że t(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com