Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
100
Marcin Nowak po roku spędzonym w Poznaniu postanowił przenieść się do Orła Łódź, klubu który pokonał wspomniany PSŻ w barażach o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Zawodnik dla port(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
117
Tobiasz Musielak w przerwie zimowej postanowił zmienić barwy klubowe i w sezonie 2020 będzie reprezentował barwy pierwszoligowego zespołu z Torunia. Zawodnik zdradził, jak przygoto(...)
70
Ostatnie 1000 biletów pozostało na inaugurację cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Wejściówki na największe żużlowe wydarzenie na świecie kończą się najszybciej od pierw(...)
20
Nicolai Klindt po tym jak Poole zrezygnowało ze startów w Premiership, postanowił zmienić otoczenie. W trwającej przerwie podpisał kontrakt z Ipswich Witches. Duńczyk wyjaśnił powo(...)
1
Toruń, Gorzów i ktoś jeszcze?(...)
11
miesiąc temu
Atrakcja dla kibiców Polonii.(...)
69
miesiąc temu
Klub z Ostrowa Wielkopolskiego został oficjalnie zaprezentowany. (...)
1
Nowy w SGP Max Fricke w przyszłym miesiącu zmierzy się z mistrzem świata z 2012 roku Chrisem Holderem w walce o tytuł mistrza Australii. (...)
69
Tai Woffinden z sukcesem powrócił do ojczyzny, gdzie w Perth jako niepokonany wygrał memoriał swojego taty Roba Woffindena na Pinjar Park w sobotę.(...)
1
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
16
W piątkowy wieczór odbyła się prezentacja Stali Gorzów. Stalowa armia pod takim hasłem zaprezentowała się gorzowska drużyna. W sezonie 2020 do ekipy żółto-niebieskich dołączył Niel(...)
36
Czwarty z rzędu i siódmy w karierze sezon w żółto-biało-niebieskich barwach odjedzie w 2020 roku Paweł Miesiąc. Dziś 34-letni wychowanek rzeszowskiej Stali ma za sobą udane występy(...)
82
Duńczyk, Michael Palm Toft w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy Peterborough Panters.(...)
1
W tym roku Agilia Infrastructure Partners Ltd była głównym sponsorem Redcar Agilia Bears Speedway. Oba podmioty szybko doszły do porozumienia i przedłużyły współprace o kolejny rok(...)
1
miesiąc temu
Josh MacDonald zostaje w lidze angielskiej. W drugim swoim sezonie na Wyspach będzie bronił barw Poole Pirates. Tym samym podąża śladami swoich rodaków, którzy także startowali w P(...)
80
Dla fanów czarnego sportu z miasta nad Wartą 13-nasty piątek nie będzie wcale pechowy. Dziś w galerii Askana, kibice Stali Gorzów będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, którz(...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
32
Bardzo udany sezon ma za sobą Tobiasz Musielak. Zawodnik mieszkający na co dzień w Lesznie mógł przebierać w ofertach w trakcie przerwy zimowej. Ostatecznie postanowił zmienić barw(...)
95
PSŻ Poznań otrzymał licencję warunkową, zbudował od nowa skład, który ma włączyć się do walki od play – offy 2. Ligi Żużlowej. Wczoraj informowaliśmy o porozumieniu zawartym między(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com