Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
We wtorek została rozegrana kolejna runda ligi szwedzkiej. Elit Vetlanda pokonała na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 54:36. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Bartosz Zm(...)
0
Spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala, a Lejonen Gislaved zakończyło się zwycięstwem miejscowych rezultatem 62:28. Wśród gospodarzy najlepszy okazał Darcy Ward.(...)
0
W poniedziałek rozegrane zostało zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym Elit Vetlanda pokazała, że w tym sezonie nie ma na nich mocnych. Tym razem obrońca tytułu mistrzo(...)
0
Dzisiaj na torze w Malilli rozegrane zostanie zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym to Dackarana podejmować będzie lidera, Elit Vetlande. (...)
0
Zwycięstwem Piraterny Motala zakończyło się wtorkowe spotkanie szwedzkiej Elitserien. Goście wygrali w stosunku 39:51 nad gospodarzami - Rospiggarną Hallstavik. Liderami przyjezdny(...)
0
We wtorek została rozegrana kolejna runda ligi szwedzkiej. Indianerna Kumla przegrała na własnym torze z Elit Vetlandą 44:46. Najwięcej punktów dla gości zdobył Emil Sayfutdinow.Z (...)
0
W kolejnej rundzie szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved przegrywa na własnym torze z Ikaros Smederna Eskilstuna w stosunku 35:55. Gości do zwycięstwa poprowadził Przemysław Pawl(...)
0
Dzisiaj w Szwecji rozegrana zostanie kolejna runda Speedway Elitserien. (...)
0
8 lat temu
Wczorajsze dwa spotkania szwedzkiej Elitserien nie spowodowały żadnych zmian w ligowej tabeli, którą prezentujemy poniżej.(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu szwedzkiej Elitserien, pomiędzy Rospiggarna Hallstavik, a Smederną Eskilstuna padł remis 30:30. Spotkanie przerwano po 10 biegów, ze względu na to, ż(...)
0
W szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved przegrywa na własnym torze z Piraterną Motala w stosunku 39:51. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Kacper Gomólski. W drużynie gości naj(...)
0
Jak co wtorek również dzisiaj kibice w Szwecji emocjonować będą się dwoma spotkaniami szwedzkiej Elitserien. Cała uwaga sympatyków żużla skierowana będzie na tory N-tex Arena w Gis(...)
0
8 lat temu
We wtorek rozegrane zostały dwa spotkania szwedzkiej Elitserien. Obecnie w tabeli prowadzi Indianerna Kumla, która o punkt wyprzedza Elit Vetlande mającą zaległy mecz do rozegrania(...)
0
Dziś odbyła się kolejna już kolejka szwedzkiej Elitserien. Rospiggarna pokonała na swoim torze Lejonen Gislaved 47:42. W owym meczu wystąpiło trzech Polaków z różnym skutkiem.(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy a Piraterną Motala. Autorem zdjęć jest współpracownica, portalu ZUZELEND.COM, Nico(...)
0
Mecz w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla, a Elit Vetlandą został odwołany. Znamy nową datę tego spotkania. (...)
0
Amerykanin Greg Hancock postanowił wydać specjalne oświadczenie w związku z zajściami jakie miały miejsce podczas przerwanego 15 biegu meczu pomiędzy Piraterną Motala, a Dackarną M(...)
0
W trzecim spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianie z Kumli pokonali u siebie Rospiggarna Hallstavik 50:40. Bardzo dobre spotkanie w drużynie gospodarzy zaliczył Piotr Protasiewicz(...)
0
Obyło się bez niespodzianek w spotkaniu szwedzkiej Elitserien, w którym to Elit Vetlanda podejmowała na własnym torze Lejonen Gislaved. Gospodarze, obrońcy tytułu mistrzowskiego ro(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala pokonała na własnym torze Dackarna Malilla 50:40. Z bardzo dobrej strony w tym meczu pokazali się dwaj repre(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com