Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
Remisem zakończyło się czwarte spotkanie szwedzkiej Elistserien pomiędzy Indianerną Kumla a Rospiggarna Hallstavik. Indianie w połowie meczu osłabieni zostali brakiem Piotra Protas(...)
0
Beniaminek Masarna Avesta pokonało w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien aktualnego mistrza Szwecji Elit Vetlandę 50:40. Z piątki Polaków, którzy wystąpili w tym spotkaniu najlepie(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
0
Lejonen Gislaved rozgromiło dzisiaj w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien, Smederne Eskilstuna 65:25. WŚród gości tylko Magnus Zetterstroem podjął walkę z Lwami zdobywając dla swoj(...)
0
W dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 na torach szwedzki rozegrana zostanie 2 runda Elitserien. Najciekawiej zapowiadają się spotkania w Kumli oraz w Avesta.(...)
0
Minimalną wygraną gospodarzy 46:44 zakończyło się inuguracyjne spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Dackarną Malilla. (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu, pierwszej rundy szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala nie dała najmniejszych szans Lejonen Gislaved 55:35. W zespole Piratów bardzo dobre zawody odjechał(...)
4
Osłabiony brakiem dwóch swoich liderów aktualny Drużynowy Mistrz Szwecji, zespół Elit Vetlandy zdołał niestety tylko zremisować w hicie kolejki z Indianerną Kumla 45:45. W drużynie(...)
12
W jednym z inauguracyjnych spotkań szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna uległa na własnym torze Masarnie Avesta 43:47. W zespole gości świetne zawody zaliczyli Krzysztof Kasp(...)
51
W dniu dzisiejszym na torach w Szwecji zainaguruje swoje rozgrywki szwedzka Elitserien. Uwaga wszystkich kibiców śledzących tą ligę zwrócona będzie na spotkanie w Vetlandzie gdzie (...)
3
Kacper Gomólski triumfował dzisiaj w rozegranym turnieju Malilla Challenge 2016. (...)
0
Elit Vetlanda wygrała w rozgrywanym na własnym torze turnieju Vetlanda Lagcup. Gospodarze pokonali, drugich w końcowej klasyfikacji Vaganę oraz trzecią Dackarnę. (...)
11
W rozegranym przed chwilą spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates wygrało zdecydowanie z Lakeside Hammers 57:33. W spotkaniu tym wystąpiło dwóch Polaków, z których bardzo(...)
0
7 lat temu
Niemal dobiegł końca okres transferowy w szwedzkiej Elitserien. Na obecną chwilę chcielibyśmy przedstawić składy drużyn na sezon 2016 oraz najciekawsze kontrakty jakie miały miejsc(...)
2
Grigorij Laguta zdecydował się przedłużyć o kolejny rok kontrakt w szwedzkiej Elitserien z zespołem Ikaros Smederny Eskilstuny. Rosjanin przystąpi do rozgrywek ze średnią 1.755. (...)
7
Dzisiaj poznaliśmy kalendarz szwedzkiej Elitserien. Pierwsza kolejka rusza 3 maja we wtorek.(...)
3
Krzysztof Kasprzak podpisał roczny kontrakt ze szwedzką Masarną Avesta. W minionym sezonie KK w szwewdzkiej Elitserien reprezentował barwy Lejonen Gislaved, w którym uzyskał średni(...)
1
W przyszłym sezonie Max Fricke na torach szwedzkiej Elitserien będzie reprezentować barwy Rospiggarny Hallstavik. W minionym sezonie młody Australijski talent, za jakiego jest uważ(...)
2
Grzegorz Zengota poinformował na swojej oficjalnej stronie, że w przyszłym sezonie w lidze szwedzkiej reprezentować będzie zespół Indianerny Kumla. Popularny Zengi związał się z In(...)
237
W dniu dzisiejszym Greg Hancock zdecydował sie przedłużyć kontrakt ze szwedzką Piraterną Motala. Amerykanin w barwach Piratów z Motali występuje nieprzerwanie od 2010 roku. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com