Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
Smederna Eskilstuna trzeci raz z rzędu zdobyła DM Szwecji. W rewanżu pokonali na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 37:53. (...)
415
We wtorek oraz środę emocjonować będziemy się walką o tytuł najlepszej drużyny w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dwudniowej rywa(...)
74
W szwedzkiej Elitserien w finale dojdzie do powtórki z zeszłego roku, gdyż na przeciwko siebie ponownie spotkają się ekipy Dackarny Malilla oraz Smederny Eskilstuny. (...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
189
Eskilstuna Smederna pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
128
Eskilstuna Smederna na własnym torze pokonała Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania. (...)
295
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z pięciu dzisiejszych spotkań. O 19:30 rozegrane zostaną dwa mecze szwedzkiej Elitserien, z kolei o 20:30 będzie można emo(...)
152
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo kolejnej rundy szwedzkiej Elitserien.(...)
0
Drugi dzień lipca dostarczył sympatykom szwedzkiej Elitserien aż czterech spotkań, których wyniki Państwu prezentujemy. (...)
223
Dackarna Malilla pokonał(a) na wyjeździe Eskilstuna Smederna w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
We wtorek odbędą się cztery spotkania szwedzkiej Elitserien. Nasz portal zaprasza na relacje LIVE z tych pojedynków.(...)
917
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj do śledzenia na żywo wyników z czterech ligowych spotkań. O godzinie 17:00 na torze w Bydgoszczy rozpocznie się zaległe spotkanie 2.Ligi żużlow(...)
130
Rospiggarna Hallstavik rywalizująca w szwedzkiej Elitserien dokonała wzmocnienia. Nowym zawodnikiem drużyny został Norbert Kościuch. Polak w barwach nowego zespołu zadebiutuje w ju(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
294
Prawie trzy miesiące minęły kiedy poznaliśmy kalendarz rundy zasadniczej szwedzkiej Elitserien. Dzisiaj z kolei ogłoszone zostały terminy fazy play-off.(...)
110
A to tylko początek(...)
93
Włodarze szwedzkiej Elitserien przedstawili zmiany jakie nastąpią w nadchodzącym sezonie. Wielką nowością bez wątpienia będzie to, iż spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwe(...)
414
Szwedzka Elitserien ogłosiła kalendarz spotkań w przyszłym sezonie. Za wielką nowość uznać należy to, że w nadchodzącym roku mecze rozgrywane będą nie tylko we wtorek, ale także (...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com