Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
225
Od godziny 19:00 rusza 6 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia na żywo wyników z czterech dzisiejszych spotkań.(...)
31
Po rozegraniu pięciu rund, na fotel lidera szwedzkiej Elitserien wysunęła się drużyna Elit Vetlandy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą średnią biegopunktową legitymuje się Aus(...)
0
W biegu 2 meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Morala a Rospiggarną Hallstavik na wyjściu z pierwszego łuku doszło do groźnie wyglądającego upadku, w którym uczestniczyli(...)
103
Od godziny 17:00 ruzyła 5 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia na żywo wyników z czterech dzisiejszych spotkań.(...)
0
Kolejnym meczem, który ze względu na złe warunki atmosferyczne został dzisiaj odwołany jest spotkanie pomiędzy Masarną Avesta a Rospiggarną Hallstavik. Po mimo usilnych starań gosp(...)
0
Mecz czwartej kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostało odwołane. (...)
192
Dzisiaj przed nami czwarta runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia wyników na żywo z czterech spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwecji.(...)
243
Ja co wtorek o 19:00 ruszy druga kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich sympatyków żużla w szwedzkim wydaniu do śledzenia naszych relacji na żywo.(...)
253
W dniu dzisiejszym zainaugurowana zostanie szwedzka Elitserien. Niemal w każdej drużynie wystąpi co najmniej jeden Polak. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo (...)
78
Wczoraj na torze w szwedzkiej Vetlandzie rozpoczął się turniej Vetlanda Legcup. W zawodach bierze udział osiem zespołów pięcioosobowych. Z dwóch kwalifikacji do sobotniego finału A(...)
15
Grupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej, szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie (...)
101
Były zawodnik Indianerny Kumla, Antonio Lindbaeck stwierdził, że nie pozwoli na stratę swojego wynagrodzenia z zeszłego sezonu jaki mają wobec niego Indianie i jest świadomy tego, (...)
107
Według szwedzkich mediów kilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Indianerny Kumla nie zgodziło się na obniżenie swoich zadłużeń. Włodarzom Indian dojście d(...)
101
Włodarze Dackarny Mallila ustalili, że kapitanem drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Peter Ljung. Według nich to właśnie Ljung, ze swoimi ze swoim charakterem oraz postawą na tor(...)
167
Równo o północy w ostatni dzień listopada zamknięte zostało okienko transferowe w szwedzkiej Elitserien. Składy do przyszłorocznego sezonu zostały ustalone choć nie wiadomo do ko(...)
624
Elitserien opublikowała kalendarz rozgrywek na sezon 2017. Rozgrywki w Szwecji rozpoczną się tradycyjnie na początku maja. Do rewanżu za finał minionego sezonu dojdzie dopiero w po(...)
7
Transferem byłego indywidualnego mistrza Polski "Kowale" zamykają skład na sezon 2017.(...)
103
Po siedmiu latach spędzonych w barwach Indianerny Kumla, Duńczyk, Niels Kristian Iversen zdecydował się zmienić otoczenie i w przyszłym sezonie będzie zdobywał punkty dla Piraterny(...)
105
Czterokrotny Mistrz Świata, Greg Hancock zostaje na kolejny sezon w szwedzkiej Piraternie Motala. Amerykanin w barwach Piratów startuje nieprzerwanie od 2010 roku. (...)
105
Po trzech latach startów w barwach Indianerny Kumla, Fredrik Lindgren powraca do Dackarny Malilla. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com