Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
0
Bardzo dużą niespodziankę sprawiła dzisiaj Smederna Eskilstuna w meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien, wygrywając na wyjeździe z Dackarną Malilla 43:46. Gospodarze do meczu (...)
78
W rewanżowym, ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Lejonen Gislaved, padł wynik 51:39 dla gospodarzy. Dzięki temu zwycięstwu to Rospigg(...)
244
Dziś o godzinie 19:00 rozegrane zostaną rewanże meczy ćwierćfinałowych szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia relacji na żywo z tych dwóch spotkań.(...)
101
Lejonen Gislaved pokonało w pierwszym meczu półfinałowym szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik 48:42. Bardzo dobry występ zaliczyła dwójka Polaków startująca w zespole gospo(...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
196
W dniu dzisiejszym szwedzka Elitserien wkracza w fazę półfinałową walki o tytuł DM Szwecji. Na torach w Gislaved oraz Eskilstunie rozegrane zostaną pierwsze spotkania, z których po(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
0
W jednym z czterech rozegranych dzisiaj ostatnich meczów rundy zasadniczej, Indianerna Kumla po zaciętym spotkaniu pokonała na własnym torze lidera Elitserien, Elit Vetlanda 49:41.(...)
100
Smederna Eskilstuna pokonała w ostatnim meczu rundy zasadniczej, na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy równe spotkanie rozegrał Grzegorz Walasek, któr(...)
250
Dzisiaj zostanie rozegrana 14, ostatnia kolejka rundy zasadniczej w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z czterech dzisiejszych spotkań(...)
138
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 11 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań. (...)
289
W dniu dzisiejszym od godziny 19:00 na czterech torach ruszy 11 kolejka szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych spotkań (...)
102
W ostatnim meczu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała nieznacznie Indianerne Kumla 47:43. W zawodach wystąpiło trzech Polaków. Cała trójka pojechała poniżej swoich (...)
82
W meczu szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala pokonała Masarna Avesta 49:40. (...)
32
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało Rospiggarna Hallstavik 48:42. W zespole gospodarzy świetne zawody rozegrał Piotr Pawlicki notując na swoim (...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
211
Od godziny 19:00 rozpoczynają się mecze 7 kolejki szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników ze spotkań ligi szwedzkiej.(...)
0
Dzisiaj spotkaniem w Avescie odrobione zostały zaległości w szwedzkiej Elitserien. Masarna Avesta bez większych problemów pokonała obecnego DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik 59:31.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com