Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
102
Po tym jak Rospiggarna Hallstavik na koniec zakontraktowała jako zawodnika na pozycji gościa, 19-letniego Fina, Nike Lunaa, tym samym ogłosiła, że zakończyła kompletować skład na p(...)
104
Mikael Max na swoim profilu jednego z portali społecznościowych ogłosił dzisiaj, że kończy swoja karierę na żużlu. 43- latek to m.in. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 1994 r(...)
0
Wraz z końcem mijającego sezonu szeregi szwedzkiej Elit Vetlandy opuścili jej dwaj czołowi jeźdźcy : Tai Woffinden oraz Emil Sajfuydinow. W ich miejsce włodarze klubu pozyskali Sło(...)
107
Joel Andersson przyszłym sezonie nie będzie już startował w Indianernie Kumla. Młody Szwed zdecydował się przejść do Masarny Avesta. Indianerna Kumla pod koniec tego sezonu popad(...)
103
Jarosław Hampel o kolejny sezon przedłużył kontrakt w szwedzkiej Elitserien z Elit Vetlandą. Dla reprezentanta Polski będzie to już dwunasty sezon w barwach ubiegłorocznego Mistrza(...)
114
Szwed tydzień temu zdecydował się na rozwiązanie umowy z jednym z klubów Elitserien Indianerną Kumlą a już dziś ogłosił, że w szwedzkiej najwyższej klasie rozgrywkowe, w kolejnych(...)
134
Wiemy już, że skutki dzisiejszego upadku Jasona Doylea nie są na szczęście na tyle poważne, aby zawodnik musiałby zrobić sobie dłuższy rozbrat z żużlem. (...)
0
6 lat temu
Po dwóch rundach fazy play-off w szwedzkiej Elitserien na czele tabeli znajduje się Rospiggarna Hallstavik z kompletem, dwóch zwycięstw.(...)
0
W drugim spotkaniu szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonało na własnym torze Indianerne Kumla 55:35. Z trójki Polaków biorących udział w tych zawodach najlepiej wypadł(...)
45
Piraterna Motala triumfowała dzisiaj w meczu 2 rundy play-off, szwedzkiej Elitserien z Dackarną Malilla 52:38. W zespole gości wystąpiło trzech zawodników z Polski : Maciej Janowsk(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu fazy play-off we szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 52:38. Doskonałe zawody odjechał Patryk Dudek, kt(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu fazy finałowej w szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik pokonała na wyjeździe Indianerna Kumla 42:48. W zespole gospodarzy wystąpili Grzegorz Zengota (...)
144
7 lat temu
Po rozegraniu w dniu dzisiejszym 14 ostatniej rundy sezonu zasadniczego w szwedzkiej Elitserien poznaliśmy cztery drużyny, które już za tydzień rozpoczną fazę play-off w walce o ty(...)
109
Nie uda się w tym sezonie obronić tytułu mistrzowskiego drużynie Elit Vetlandzie. Goście ulegli w dzisiejszym spotkaniu z Indianerną Kumla dosłownie jednym punktem i przy jednoczes(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pewnie pokonało na własnym torze Piraterne Motala 52:37. W zespole gości dobre spotkanie pojechał Piotr Pawl(...)
0
Pogromem drużyny gości z Eskilstuny zakończyło się spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarną Avesta a Smederną Eskilstuna. Gospodarze, którzy aż jedenaście biegów kończyli p(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla na własnym stadionie pokonała minimalnie lidera ligi Rospiggarnie Hallstavik 46:44. W meczu wystąpiło aż czte(...)
124
Po trzynastu rozegranych kolejkach w szwedzkiej Elitserien na fotelu lidera umocniła się Rospiggarna Hallstavik. Już pięć punktów do prowadzących traci druga, Praterna Motala. Zaci(...)
0
Lider szwedzkiej Elitserien Rospiggarna Hallstavik rozgromiła na własnym torze Lejonen Gislaved 62:28. Gospodarze plus dwóch zwycięskich punktów zdobyli również punkt bonusowy. Zaw(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com